Môžem otehotnieť pri správnom užívaní antikoncepcie?

elisabetta14
7. máj 2014

Ahojte, užívam antikoncepciu Belara. Bola bezproblémová len teraz mi meškajú krámy už pár dni. Keďže neplánujeme s priateľom bábo som trošku vystrašená! Je možné, že aj pri správnom užívaní antikoncepcie možem otehotnieť? Ďakujem 🙂

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luci78p
8. máj 2014

nie je nahodou udavane 99,9 % ????
nemala si antibiotika, nevracala si???
ja si myslim ze ak si pravidelne brala , naozaj pravidelne nemusis sa bat

lulu369
8. máj 2014

pokiaľ bereš pravidne, tak by si nemala byť tehotná, no skús si urobiť tehu test a budeš si istá...a tak ako píše luci78p može ti meškať aj keď berieš HAK ak si bola prechladnutá, alebo si mala antibiotiká...

silvuska86
8. máj 2014

Ked berete poctivo nemali by ste otehotniet.ja ties uzivam ntikoncepciu.pravidelne skoro 3 roky.pred mesiacom bola dva tyzdne chora a posunuli sa mi menzes o 2 dni.Zohrievala som si brucho teplou vodou aby sa mi spustili.ties.som bola nerozna.ale nastatie nie som tehotna. A vserko je v poriadku.

jahodnicka
8. máj 2014

Ano,mozne to je

renata9
8. máj 2014

ja som pri správnom užívaní otehotnela,brala som presnú hodinu,nebola som ani chorá ani som nevracala a bum stalo sa...........ale plod sa neudržal a v 9tt bol missed abort

marienka1703
8. máj 2014

mozne to je, no velmi mala vynimka, mrcha moze meskat a niekedy ju v pauze nemusís ani dostat, ak beries dlhodobejsie HAk,

katy1979
8. máj 2014

Je to mozne. Je tam male riziko ale je.