Môžem užívať antikoncepciu Cerazette, aj keď už nekojím?

zuzka57
30. máj 2013

Maleho som prestala kojit pred mesiacom,az o týzden som objednana ku gynekologicke na preventivnu prehliadku aj ze si zmenim antikoncepciu.Len sa chcem uistit ci ma rovnake ucinky aj ked teraz uz nekojim?

jeane007
30. máj 2013

ahoj aj ja som ju brala a doktorka mi povedala, ze ked uz nekojim je cas zmenit antikoncepciu lebo tato ucinkuje len s kojenim ked nekojis nema skoro ziaden ucinok

brumka
30. máj 2013

ahoj mne zase povedasli ze ucinkuje, ale ze treba ju zmenit koli vyske hormonou za daku nizkohormonalnu.

tintinamartina
30. máj 2013

dala by som si na ňu pozor, ja som ostala pri cerazette tehotná, prestavala som s kojením a zrazu bum a bolo, krásny 11-ty týždeň 😀 😀 😀 tak máme doma dvoch malých krpcov. vlastne som jej za to vďačná, nakoľko to máme všetko krásne za sebou... 😀

luciaalex
30. máj 2013

Ja som tiez prestalakojit a dr. mi povedal, ze ju mozem uzivat aj dalej. Tak ju uzivam. Spekulujem o tretom babetku, tak by sa mi aj pacilo ostat tehotna ako tintinamartina 😀 aspon by som dospekulovala ci ano a ci nie

pa3ciaaa
30. máj 2013

Jasne, ze mozes..ja som ju uzivala taktiez este 9 mesiacov po tom, co som prestala kojit.. 🙂

obcansr
30. máj 2013

možeš , lenže možeš začat mat menzes každú chvílu a to nie je dobré, ja som užívala Azaliu asi rok , malého som kojila len do 6 mes , bola dobrá až do chvíle kedy mi začali chodit mrchy každých 15 dni tak som musela vymenit

sharona67
16. apr 2015

Ahojte, ja som vysadila antikoncepciu Cerazette a ostali mi 4 neotvorené balenia (na 4 mesiace), sú použiteľné do 10/2015, ak má niekto záujem píšte na hankova.gabi@gmail.com

gretkab
14. máj 2015

Tak ja beriem Cerazette aktualne cca 7 rokov 😉 (kojila som z toho prvy rok). Kedze dvojzlozkovu nemozem a teliesko by mohlo byt u mna rizikove, gynekolog zhodnotil, ze ak som ok s tabletkami, tak mozem pri nej ostat. A teda uz 7 rokov nemam menstruaciu, co mi naramne vyhovuje 😉 (odvtedy nie som ani chudokrvna ani nic podobne).