Musím navštíviť lekára po vysadení antikoncepcie?

sibrez
6. aug 2015

Ahojte, beriem antikoncepciu 3 mesiace ale bola to chyba, chcem ju vysadit ale mam este 2 blistre co s nimi ? Je to antikoncepcia KarHleight. Nechce ich niekto ?
Mozem ju vysadit po dobráti ci je nutna kontrolá u lekara? Vdaka za kazdu odpoved.

bosoriak
6. aug 2015

Neviem, preco ju chces vysadzat, ale obcas trva dlhsie, kym si telo zvykne na umele hormony, niekedy aj par mesiacov. Mozes ju ale vysadit kedykolvek, odporuca sa vsak po dobrati, aby si si uplne nerozhadzala cyklus. Pomukat HAK cez internet je dost nezodpovedne, aj ked to vela ludi robi. Ak ich nevyuzijes, odnes ich do lekarne, su povinni ich znehodnotit v sulade so zakonom. K lekarovi ist nemusis, ak nebudes mat ine problemy.

cerez
6. aug 2015

Mali by sa dobrať. Tak ako píše bosoriak, telo si musí na umelé hormóny zvyknúť. Ale? Ak máš veľmi zlé vedľajšie účinky, čo som mala aj ja, bola som nútená ich vysadiť. Rovnako nesúhlasím s predajom cez net a radšej to rieš cez lekárnika. K dr. nemusíš, ale ak ti nerobia dobre a chceš i naďalej brať HAK, poraď sa s lekárom či by sa našla iná HAK, ktorá by ti sadla.

milota164
6. aug 2015

nemusis ist k lekarovi ak nemas problemy alebo nechces menit druh HAK