Nehormonálne vnútromaternicové teliesko

mariankatb
27. nov 2018

Ahojte, chcem sa spýtať na skúsenosti s nehormonálnym vnútromaternicovým teliskom. Výhody, nevýhody oproti Mirene. Aj pri nehormonálnom telisku sa menštruácia zastaví? Ďakujem

ketrin332
27. nov 2018

@mariankatb ja som mala nehormonalne teliesko 7 rokov a menstruaciu vždy pravidelnu no trocha silnejšiu.

janulka2811
27. nov 2018

Nehormonalna DANA zamna ano.
MS bola kazdy mesiac pravidelna,normalna.
Po 5rokoch som ju dala vytiahnut ( neboli to ) a kedze sme planovali babatko,aj sa tak stalo na dalsi cyklus 😉
Hormonalna MIRENA - MS ziadna,bolesti kazdy mesiac akoby porodne kontrakcie.Za mna nie.

slobodnamaminaj
28. nov 2018

@mariankatb mala som Danu, neviem,ake skusenosti mali ine zeny, ale mna to rezalo celu dobu. Nie velmi, ale kvoli tomu sa bojim si ju dat znovu,lebo nechcem zazivat opat rezavu bolest. Ine teliesko ani antikon. som nemala ,teda okrem prezervativov😉 ms som mala normalne,len silnejsie a bolestivejsie

adri1221
17. mar 2019

Ahojte mam danu,a je nanej Meď na teliesku....lietadlom cestujem ,budemi to pipat pri kontrole skenerom?Prosim odpoved od takej osoby ktora mala...a letela...🙂

tinkatinus
22. mar 2019

@adri1221 to som sa pýtala gynekologicky, to iste 😂 ale nevedela mi odpovedať...len si myslím, že pipat nebudeme, lebo to by asi dosť žien pipalo na letiskach

adri1221
27. mar 2019

@tinkatinus no ja tak isto :D ale vraj nie nemam sa obavat

nemenovana1999
10. jún 2019

@slobodnamaminaj presne tak aj mna to picha v maternici a hlavne pri menzese silne pichanie silna menstruacia musim pouzivat aj tampon aj vlozku lebo vlozka my vydrzi tak 10-15 minutky niekedy ani tolko kedze pri prudkom pohibe zomna krv normalne vystriekne