Nemám menzes po mesiaci užívania tabletkovej antikoncepcie

zuzana93
6. jún 2013

Ahojte, užívala som mesiac Lyndinette 20, ktorá mi nevyhovovala. Krútila sa mi hlava, bolo mi zle a podobne. Lekár mi povedal, že ju mám dobrať a nasadil mi KARHLU. V pondelok som dobrala poslednú tabletku z Lyndinettu, teda dnes je 4 deň prestávky a stále nemám menštruáciu. Tehotenstvo nevylučujem, ale používali sme aj Pharmatex s kondómom, takže si nemyslím, že by to bolo práve tehotenstvo, pretože ochrana bola dosť precízna. Môže sa len jednať o nejakú adaptáciu tela na HAK? Stalo sa Vám, že ste proste nedostali menštruáciu?

Ďakujem za Vaše názory

tamarka9
6. jún 2013

ahoj, no mne osobne sa to nestalo,ale veru v okoli mam par kamosiek, ktorym sa to stavalo aj 2-3 mesiace po zacati uzivania tabletiek pokial sa im to upravilo a nastavilo. Nie je to nic nezvycajne, ak si brala tablety poctivo, tehotenstvo nehrozi, takze je to skor o case vysporiadania sa organizmu s touto zmenou 🙂

bibisko
6. jún 2013

Lekari tvrdia, ze ide o bonus atk. Gestagény v antikoncepcii potlačia rast sliznice a žena počas brania antikoncepcie nemenštruuje, prípadne iba veľmi slabo. Ide o to, ze ked nenarastrie sliznica, nemas vlastne z coho menstruovat. Ak si brala atk poriadne, mozes byt bez obav. Ani ja som nemala niekedy menstruaciu ked som brala atk. 😎

alexinko
6. jún 2013

presne dnes mam štvrty den a tiež nič..kusok ste ma upokojili 🙂

kinga79
19. feb 2014

volakedy som ich užívala, nemala som žiadne problémy 🙂

lucinkab
19. feb 2014

ja som dostavala az na 6ty den 🙂 teda jedla som tabletky potom som mavala kruzky... 3tt hak a 7 dni pauza a znova hak 😉 😉 😉 😉 a kazdy den mi ms zacala az v 6ty den pauzy 🙂