Núdzová antikoncepcia EllaOne

24. apr 2022

Ahojte,včera sme mali s partnerom nechráneným pohlavný styk a bohužiaľ nevytiahol 😂
A presne včera som mala ovuláciu. Hneď ráno som bežala do lekárne a tým mi poradili tabletku EllaOnea hneď som ju vzala . Máte s ňou skúsenosti?

janai1
24. apr 2022

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ísť naplno počas ovulácie... Hm, odvaha
Máš to 50/50, počas ovulácie tabletka nemusí zabrať

autor
24. apr 2022

@janai1 no ja som pravdupovediac ani nevedela že ovulujem(až keď som si to poznačila do kalendára,bola tu poznámka ovulácia) ,keďže rok od pôrodu mám stále nepravidelnú menštruáciu...raz mi príde,raz mi nepríde,raz mi chodí dvakrát do mesiaca 🙂)

hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
24. apr 2022

@hazelgracegus tabletka posúva ovuláciu... V prípade prebiehajúcej ovulácie je jej na 3 veci 😉

No tak podľa kalendára sa ťažko môžeš orientovať keď máš taký cyklus

hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
24. apr 2022

@hazelgracegus ty fakt nerozumieš? Ja viem NA ČO sa používa... Píšem ti o tom ako FUNGUJE!
a to že tabletka určite zaberie ako tvrdíš... Keď tomu nerozumieš tak si najprv niečo o tom precitaj

janai1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
24. apr 2022

@hazelgracegus 🤣🤣🤣 Hej hej preto tvrdíš, že určite zaberie... Jaj, z teba mi je fakt na smiech... A ešte ako jedovito prskáš 😁

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
24. apr 2022

@hazelgracegus ja som kľudná... Ty tu chytáš nejaké záchvaty. Mimochodom, priznať si chybu je elegantnejšie ako tu robiť zo seba toto a potom radšej vymazať odpovede 😁

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
24. apr 2022

@hazelgracegus zhadzuješ sama seba 😉 to nie sú moje názory, to je fakt

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkasmile
24. apr 2022

Skúsenosti mám také,že mne zabrala, a tiež som mala taký cyklus,že sa stávalo,že mi pár dní, maximálne týždeň meškala.
Po ellaone mi meškala 2tyzdne,a potom prišla. Menštruacia bola silnejšia, kúsok dlhšia ako zvyčajne.
Ale potom sa mi už prakticky cyklus nejako upravil.