Odporúčate antikoncepciu Mirena?

bastyna
29. nov 2011

Mám tri deti a ďalšie už neplánujeme, preto sa chystám si ju dať zaviesť. Odporúčate ?

kika050
29. nov 2011

Určite odporúčam mam ju už 4 rok. No za celý čas nekrvacam pan doktor povedal že som jedna z mala.. 😉

stojdulka
18. dec 2011

vrelo odporúčam, rovnako ako @kika050 som počas obdobia ked som ju mala nekrvácala som aj moja kamoška si ju dala a je tiež spokojná

staninkaaadamko
25. dec 2011

a neboli zavadzanie?nemôžem brať antikopcepciu, mavam migény a už mám dve deti, zatiaľ neplanujem dalšie,tak tiež rozmýšlam o teliesku, ale bojím sa že to bolí

adry1975
25. dec 2011

Urcite odporucam,zavadzanie telieska neboli.Mas pokoj na 5 rokov,nemusis uzivat ziadne tabletky ani nic podobne.Ja ho mam uz 3 rok.

marusik
25. dec 2011

pred rozhodnutím si ešte dôsledne prečítajte nežiadúce účinky a dobre zvážte, či vám to stojí za to

zubrienka1
27. dec 2011

ja mam a super 🙂 skoro vobec nekrvacam, iba take malinke spinenie. predtym sa pocas menstruacie krv zo mna doslova valila ☹

@staninkaaadamko a zavadzanie nebolelo, ale zase prijemne to nebolo 😀 da sa to vydrzat 😉

marthuska
27. dec 2011

celkovo HAK neodporucam nikomu. uprimne zavidim zenam, ktorym to nic nerobi. (radsej mat viac deti ako nadvahu, bolave stehna a zily atd)

marcela7271
19. sep 2012

Predám_MIRENU Predám antikoncepčné vnútromaternicové teliesko MIRENA.Ja si ho nemozem dať zo zdravotných dovodov.Exsp 6/2013_marcela7271@centrum.sk__130eur

kadlickova
18. jan 2015

Rok po porode mi lekarka zistila zrasty po celej maternici a odporucila mi Mirenu pre jej liecive ucinky. Nebolo to lacne, ale dala som na jej radu. Trochu bolesti pri zavadzani, asi tyzden neprijemny pocit v podbrusku, ale pri tretej preventivke_maternica cista. Prave riesim tretiu MIRENU 🙂 Som s nou veľmi spokojna 🙂 Upravil sa mi krvny obraz...ziadne silne krvacanie, len trochu špinenia pocas menstruacie 🙂 🙂 🙂

bubatinko
18. jan 2015

odporúčam mám ju štvrtý rok a bez problémov ... budúci rok výmena za novu 🙂