Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Otehotniem po skončení užívania antikoncepcie?

arie
7. jan 2015

Mala by som pre vás otazku.ked budem užívat antikoncepciu aspon4 mesice a prestanem to uz pouzivat tak mozem sa otehotnit????????? Už by som velmi chcela babo a aj moj partner uz na to sme 2 roki a este stale nic. 😒 😒 čakam na vas odpoved.dakujem. 🙂

katkara
7. jan 2015

a naco xces nasadit anticku, ked sa snazis otehotniet? a pochopila som to spravne, ze uz sa snazite o babo 2 roky a stale nic? bo ak je to tak, tak na tvojom mieste by som to uz radsej riesila s doktorom pretoze tam uz potom moze byt iny problem...

mamulka211
7. jan 2015

nie , este viac si mozes narusit cyklus a hormony, neber anticku a hybaj na gynekologiu...Mozno je v nom chyba, nie v tebe.

meluela
7. jan 2015

chod k lekarovi, nech ti spravia aspon zakladne vysetrenia ... mozno ti nakoniec navrhne tento postup, ale je vopred dobre vediet ci je vsetko ok

romaniela
9. jan 2015

Ja som brala štyri roky s prestávkami a po vysadení som otehotnela na druhý mesiac. Po vysadení máš väčšiu šancu otehotnieť, ale je to individuálne, niekomu to pomôže, niekomu to zase neskutočne rozhádže cyklus a dostáva sa z toho aj pol roka a potom to nie je také jednoduché. Myslím, že 4 mesiace ti neublížia. Rozhodne sa poraď s lekárom, ten ti poradí dobre, verím tomu. A držím palčeky, aby sa podarilo čo najskôr. 😉

betka28
20. feb 2015

Ahoj, ja by som najprv vyskúšala metódu sledovania cyklu - plodné a neplodné dni. Možno, že ste vtedy spolu s partnerom, kedy už tvoj cyklus nie je aktívny. Je na to už malý prístroj Cyclotest, ktorý v tom ti môže pomôcť. Sleduje plodné a neplodné dni v rámci ženského cyklu a presne ti dodá o tom potrebné informácie. Ja používam ako antikoncepciu, ale moja priateľka otehotnela pomocou tohto prístroja. Potom neskôr určite by som išla aj k lekárovi na špeciálne vyšetrenie. Dúfam, že som ti pomohla, krásny deň 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli