Pharmatex krém

24. sep 2021

Dobrý deň žienky mám na vás otázočku chcela by som sa spýtať či je ten pharmatex krém dobrý teda či má účinok a je to dobrá vec? Viac som sa dočítala v letáku ale lepšie je keď vám to lekár alebo niekto kto to používa povie viac otom...včera to bol kúpiť v lekárni priateľ a viete jak muži sa hanbia tak to len kúpil a šiel preč nič sa nespýtal.Mám plodné dni , v letáku som čítala že ked sa nepoužíva mydlo 2 hodiny pred stykom a po styku tak tam je účinok , hormonálnu antikoncepciu nemôžem brať ani nechcem, rozhodla som sa že budem používať aspoň toto sestra mi hovorí že keď to budem používať správne žiadne mydlo a+ prerušovanu súlož tak by som neotehotnela samozrejme by sme neriskovali by sme si dávali pozor a ten krém by tie kvapky lásky zabil ne?.

chanel_c
24. sep 2021

Ahoj. Ja mam skusenost, pouzivame to s priatelom uz dlho, a sme spokojni.

autor
24. sep 2021

@chanel_c jee som rada môžem napísať do správy ?

chanel_c
24. sep 2021

Ano, kludne 🙂

janka_01
13. okt 2022

@chanel_c použila som prvý krát pharmatex a priateľ sa osprchoval asi 3 a pol hodiny pred stykom. V letáku píšu o 2 hodinách, je to ok a môžem sa spoľahnúť na pharmatex?

chanel_c
17. okt 2022

@janka_01 ak to bolo 3 a pol hodiny pred stykom tak ano. Nemalo by sa dve hodiny pred a ty ani po.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chanel_c
15. júl 2023

@julia2002 ano, aj sprcha kludne ak je to po 2 hodinach

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chanel_c
5. okt 2023

@julia2002 ano je to ok.