Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Prírodná antikoncepcia - riziko otehotnenia

brumbrum1234
26. jan 2019

Ahojte žienky, aké máte skúsenosti s počítaním si cyklu? Stalo sa vám že ste otehotneli aj v neplodné dni? merali ste si len teplotu alebo aj iné veci? 🙂 Ďakujem

tosomja
26. jan 2019

Pocas neplodnych dni otehotniet nemôžeš. Ked neprebehne ovulacia, tak sa to nestane. A asi treba skĺbiť vsetky formy... Teplota, hlien, kalendar, testy...a ked si myslela, ze ci sa niekomu podarilo otehotnieť aj tak, ze si vsetko sledoval, tak áno, urcite su aj take, tak isto ako aj zeny, ktoré otehotneli pocas brania tabletiek.

pininka
26. jan 2019

Ja si roky sledujem ovulaciu, používam bilingsovu metódu ale ako antikoncepciu by som to nepoužívala. Ľudské telo je nevyspitatelne, stačí nejaký vírus, prechladnutie a už sa môže chovať úplne inak.a nemusíš to ani spozorovať.

barboritta
26. jan 2019

@brumbrum1234 Ja som si myslela tiez ze toto pocitanie mam v malicku,fungovalo to roky a zrazu som ochorela,cyklus rozhodeny a 30 dc som otehotnela. Mavam 31 dc.som akuratne v 13 tt.ja by som sa na to nespoliehala ako zarucenu metodu antiky

dankavass
3. feb 2019

Tiež by som sa nespoliehala. Ono to môže vychádzať mesiace, roky... A potom, ako píšu ženy predo mnou, nastane v tele malá zmena a celý cyklus ide vlastným smerom...
Inak, moje "v pohode, už mám po ovulácii, o dva dni dostanem menzes" malo v decembri dva roky 😀
Tri roky som neotehotnela. A zrazu BUM 🙂 (samozrejme, nespoliehali sme sa na 100%, tehotenstvo sme s manželom prijali a zo synčeka sa veľmi tešíme. Najkrajšia náhoda v našom živote 🙂)

h_petra
3. feb 2019

@brumbrum1234 V neplodné dni sa nedá otehotnieť. Ak si otehotnela v "neplodné dni", tak určite neboli neplodné.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli