Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Problém s menštruáciou a ovuláciou po vysadení antikoncepcie

batiwa
21. júl 2015

Ahojte žienky, prosím Vás, je tu niektorá ktorá má podobnú skúsenosť ako ja, alebo mi len trošku pohladí utrápenú dušu ☹ V septembri bude rok čo som vysadila HA, brala som ju dlhé roky (čo ma neskutočne veľmi mrzí, mať tak vtedy rozum), menštruácia mi do marca chodila presne, bola slabučká a trvala tak 2dni. Niekedy mi stačila len intimka. No v apríli sa to zmenilo ☹ MS mi meškala 10 dní, robila som si testy a tešila že sa nám podarilo otehotnieť. Testy negatívne a veľké sklamanie. Po 20 dňoch mi prišlo špinenie ktoré trvalo 13 dní, týždeň pauza a potom zase špinenie, tak som sa objednala k Dr. Vraj mám trošku zaspaté vaječníky že ich prebudíme a predpísal mi Norethristeron ktorý som brala 10 dní, MS mi prišla po vysadení tak ako mala, trvala 3 dni, bola slabá ale bola to menštruácia. POtom som sa rozhodla merať bazálnu teplotu aby som vedela či vôbec ovulujem po HA. No moje namerané teploty sú zvláštne, Jeden deň sú vysoké druhý deň nízke a takto sa mi to strieda ☹ teraz mi to 6 dní mešká. No podľa merania nemožem byť tehotná, ani testy mi to nepotvrdili. Prosím Vás, má niekto tiež takýto problém po vysadí HA? Bojím sa že moje telo je stále pod vplyvom toho svinstva,a že to bude veľmi dlho trvať kým sa z toho úplne dostanem ☹(

Tu začni písať odpoveď...

Odošli