Problémy s Belarou

angie147
5. mar 2013

Ahojte chcem sa opýtať či sa vám pri belare (alebo pri nejakej inej ATK) stalo, že dva mesiace po sebe vám nepriššiel menzes. nerozumiem tomu, doteraz všetko klapalo ako malo, teraz v čase ked mam mat menzes mam len slabe špinenie. už som si aj robila test a bol negativny (z tejto stranky sme si na 99% istí)...... 😒 🙂 😒 🙂

zuzulica
5. mar 2013

Ja som ju brala a tuším len raz sa mi stalo,že mi neprišiel menzes na čas,ale už si nepamätám,či to aj nebola moja vina,či som si nezabudla dať tabletku.Ja som ju vysadila kvôli hrčke v prsníku.Inak po vysadení to bol problém z menzesom...,prvý krát normálne a potom pár mesiacov nič a následne halabala(ale to je individuálne,nepripisovala by som to konkrétnej značke). Zájdi k lekárovi,to bude najistejšie 😉

lubica285
5. mar 2013

Ja beriem Belaru a raz sa mi stalo, že mi menzes meškal tri dni, tak som volala sestričke. Povedala mi, že keď človek berie dlhodobejšie HAK, tak sa môže stať, že menštruáciu ani nemusí mať a má začať brať ďalšie balenie

luci452
8. mar 2013

ja som brala Belaru, a okrem ekzemu, co sa mi z nej spravil (po vysadeni to preslo) som nemala ziadne problemy...menzes som mala slabsi, a lekar mi povedal, ze to je pri HAK normalna vec...ze menzes je slabsi, ako obvykle...