Rada ohľadom antikoncepcie

natalyaa
27. jan 2024

Ahojte, chcem sa opytat ohľadom antikoncepcie, možno mi niekto bude vedieť poradit. Bola som na dovolenke a chcela som byt bez menštruácie, tak som pokračovala s užívaním nového blistra.. už pokračujem asi 2.týždeň a som dosť zavodnena a napríklad tuto noc ma tak pobolievalo podbrusko ako by som mala dostať a celkovo je to take nepríjemne. Chcem sa opytat či je nutné dobrať cely ten blister, alebo by som mohla prestať s užívaním, dostať menzes, a po ňom zase začať s užívaním.. ďakujem pekne za rady

mikasa_ackerman
27. jan 2024

@natalyaa určite blister určite dober, to bolenie brucha a zavodnenie sú normálne, tiež to tak mávam, keď si nespravím 7 dňovú pauzu. Telo už bolo pripravené, že ide “”menštruovať”” 😄

ibrunova
27. jan 2024

Áno, dober celý blister. Iba tak budeš spoľahlivo chránená.

januska12323
27. jan 2024

Dober celý.

natalyaa
autor
27. jan 2024

Ďakujem za rady, ale momentálne ani nemám partnera, takze ak by mi nešlo o to “byt chránená” je Okey prestať brat aby som menzes už dostala ?

janai1
27. jan 2024

@mikasa_ackerman fakt? ako sa telo ktoré funguje na poklese hormónov počas pauzy pripravuje na menštruáciu?

ibrunova
27. jan 2024

@natalyaa nie nie aj tak dober celý

mikasa_ackerman
27. jan 2024

@janai1 tie úvodzovky tam ti nič nehovoria?

mikasa_ackerman
27. jan 2024

@natalyaa Dober celý aj tak, ak by si vysadila skorej ,môžu sa ti dosť rozhodiť hormóny