S ktorou antikoncepciou ste spokojné?

24. aug 2022

Ahojte, mám 34rokov a dve deti. Uvažujem nad antikoncepciou. Nikdy som žiadnu nebrala takže sa nevyznám. Môj doktor nie je nadšenec antikoncepcii no ale snáď by mi nejakú predpísal... Baby aké užívate a ste spokojné? Bojím sa priberania. Ďakujem za vaše odpovede a rady, prikláňam sa skôr k tabletkam ale nechám si poradiť aj iné varianty ochrany 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
24. aug 2022

Ja som mala roky Karhleight, ani som nevedela, ze ju uzivam.

8eva8
24. aug 2022

Ja mám už druhé teliesko a som max spokojná, nad tým si nerozmýšľala? Či chces tabletky?

ibrunova
24. aug 2022

Levonille, spokojnosť 👍

koniarova
24. aug 2022

Lunytta

dame2
24. aug 2022

Niekoľko rokov som užívala Mistru a všetko super, bolestivý a silný menzes 7 dní nahradil 4dňový slabý bezbolestný 👌 nepribrala som z nej ale chudnutie bol problém. Teraz chcem schudnúť popôrodné kilá a vrátiť sa k nej

autor
24. aug 2022

@8eva8 neviem, bojím sa či nebudem mať bolestivý menzes. Teliesko mi spomenul aj môj lekár on radšej teliesko nejaké nehormonalne názov už neviem, on je celkovo odporca tabletiek ale keď si už vyžiadam tak mi musí predpísať. Aké máš to teliesko prosím?

nevenka
24. aug 2022

@veronika4495 ja som raz mala Belaru a otras, zavodnovanie, hrcky v prsiach. Kazda zena je veru ina.

8eva8
24. aug 2022

Ja mám hormonálne, menzes skoro nemám

autor
24. aug 2022

@8eva8 to fakt úplne odstaví menzes? A neškodí to? Či aj pri tabletkách je menzes úplne prec? Ja som v tomto ako za opicami nikdy som nič nebrala 😬

8eva8
24. aug 2022

No nie úplne ale nekrvacas, ja som to mala takto aj s tabletkami, ale to si už nepamätám ako sa volali

autor
24. aug 2022

@8eva8 tak ja mám celkovo slabý menzes, trvá mi tak 3 dni takže možno by som mala úplný pokoj. Zavedenie telieska nebolelo? A na koľko sa zavádza? 5 rokov?

8eva8
24. aug 2022

Bolo to nepríjemné ale trvá to tak dve minúty, pred tým som mala na päť teraz mám od januára druhé na šesť rokov

doriiis
24. aug 2022

Ja som mala ms podobne ako ty 3-4 dni...teliesko to uplne odstavilo