Skúsenosti s antikoncepciou Aidee

sharpay1
11. júl 2016

Ahojte žienky, ja by som rada vedela či niektorá z vás pri uživaní HAK Aidee pribrala?
Mňa sa sám doktor spýtal či nebude problém ak priberiem kilečko, dva lenže sa asi prepočítal pretože som pribrala neuveiteľných 8 kíl za 5 mesiacov 😀
Mnoho ľudí mi vraví, že nie je možné od antikoncepcie pribrať ale ja som si istá, že sa jedná o zavodnenie alebo niečo podobné vďaka antikoncepcie keďže takúto váhu som nikdy predtým nemala (je to vidieť hlavne na stehnách a v tvári a potom brucho) a ani sa nestravujem inak ako pred užívanim HAK a ešte k tomu sa atívne venujem aj športu a od doby čo ju beriem váha stúpla.
Tak čo žienky?

chiaragiovana24
6. dec 2017

dufam ze nemas pravdu,lebo ja ju beriem uz 3 tt zatial nemam pocit zeby som bola pribrala ale mam zvysenu chut do jedla a inac mam zmeny nalad tak idem v piatok sa poradit na gyndu ci je to touto antikoncepciou konkretne lebo tabletky beriem uz minimalne 15 rokov a mala som ich rozne ale nikdy takyto pocit som predtym nemala,vraj Aidee je novinka na trhu tak je to mozne ze ma nejake vedlajsie ucinky o kt sa este nevie......uvidim co mi povie Dr,ak aj po uziti ineho druhu antiky budemmat tie iste nalady tak to nebolo Aidee ale ak prestanem mat taketo stavy tak bude jasne ze to bolo konkretne nou