Skúsenosti s vnútromaternicovým telieskom Mirena/Laydess

1mina
21. apr 2021

Budem rada ak mi napíšete Vaše skúsenosti, ak sa rozhodnem zrejme by som šla skor do Jaydess tu mi aj gynekolog odporučil 🙂

misinka26
21. apr 2021

Tu sa pripnem... ja idem dať zaviesť Mirenu, tak ma tiež zaujímajú skúsenosti...

elizabet173
21. apr 2021

@1mina mam Mirenu, uz tretiu, ziadne problemy, ani o nej neviem, menzes nemam vobec, takze za mna super, ale u kazdej zeny to moze byt ine. Zavadzanie ani vyberanie som takmer necitila.

1mina
autor
21. apr 2021

@elizabet173 Ďakujem je super počuť aj taketo pozitivne ohlasy 🙂 myslim ze mirena a jaydess by malo byt to iste len v menšej verzii ak som dobre pochopila

mmichaela12345
21. apr 2021

Aj ja mam Mirenu uz 3 rok a všetko ok, tiež menzes vobec nemám .

misha666
21. apr 2021

Ahoj,,, tak ja mam celkom cerstvu skusenost... mam Mirenu cca mesiac... vklad bol trochu neprijemny ale dalo sa to prezit...prve 2dni akokeby slabe menstruacne bolesti... prve dva tyzdne som spinila... potom par dni nic... a po sexe trochu zase... teraz som dostala menzes ale len taky slaby mam ze najmensie tamponiky pouzivam... buduci tyzden idem na kontrolu ci je vsetko ok... teraz pred menzesom som ju akokeby citila pri sexe ale nic hrozne... neziaduce ucinky som zatial nepostrehla ale to je asi skoro... za mna zatial OK uvidime co bude dalej...

1mina
autor
21. apr 2021

@misha666 tak to je super ze takto v pohode znasate drzim palce nech to tak aj ostane 😊 vklad vam kedy robili na konci ms ?

misha666
22. apr 2021

@1mina na 5ty den...