Sterilizácia

lellla
11. apr 2023

Ženy ja viem z je tu veľa diskusii ale v podstate som neznášala odpoveď presnú ktorú hľadám...
Chcem sa teda spýtať kto ste si dali robiť sterilizáciu mimo pôrodu tak koľko vás to stalo úplne celkovo..
Zákrok vyšetrenia atď...a kde ste si to dali robiť ...v súkromnej klinike alebo normálne v nemocnici?
Kde sa to oplatí viac ?
Mne pár ľudí hovorilo že ma to vyjde cca 600€ ale všade kde natrafíme.na cenník je cena Max do 400€ tak teraz neviem
Poprípade ak máte skúsenosti so súkromnou klinikou tak napíšte kľudne aká to bola ..vďaka

ivangeline
11. apr 2023

Ja som pozerala cennik v Novej nemocnici KE a bolo viac ako 400. Uz si nepamatam isto iste ale asi 500. Cca do tych 600 ta to vyjde.Asi zavisi aj kde.

dzescebuly
11. apr 2023

@lellla je tu ešte možnosť sterilizácie muža

sasanka605
11. apr 2023

Do 700€ samotný zákrok+hospitalizácia

lellla
autor
11. apr 2023

@dzescebuly u môjho muža to nemôže byť bohužiaľ

pupava36
15. apr 2023

Ja som platila 540€ a bola som v sukromnej klinike Mediklinik v Moste pri Bratislave.V den zakroku ma pustili domov.

lellla
autor
16. apr 2023

@pupava36 ďakujem za info...a ešte otázka máte aj nejakú javu ?

pbra40
16. apr 2023

@lellla
50 eur predoperacne
390 eur zakrok
120 eur priplatok za izbu/ubytovanie
Sanatorium Koch, cca2 roky dozadu

Jazvu mam v pupku, plus na kazdej strane pri vajecnikoch dierku. Bola som tam i cez noc na sledovani.

pupava36
16. apr 2023

@lellla mam 3 jazvy ktore mi niesu ani vidiet. Uz ani neviem vlastne kde ich mam😁.

pupava36
16. apr 2023

Este dodam ze na klinike mi v den zakroku spravili aj predoperacne vysetrenie a to bolo vsetko v cene 540€.

pupava36
16. apr 2023

@pbra40 len toto ked musi ist vsetko cez poistovnu pricom to musi schvalit poistovna, primar a neviem kto este vsetko. A ked sa ide do sukromnej kliniky tak sa napise len ziadost a to je vsetko. Papiere od lekara ktore mi povodne moja gyn.vypisala som nepotrebovala, ked som sa informovala najprv.u kocha tak tam mi povedali ze to musi schvalit primar, prednosta a ten to posielala do zdravotnej poistovne ktora to ale schvalit nemusela. Ja som si to vsetko pekne obišla a nemusela som cakat na schvalenie od lekarov a poistovni.

pbra40
17. apr 2023

@pupava36 ja som u nich rodila v decebmri, papier sme podpisali niekedy v oktobri ( ak by bol nahodou cisarsky, tak aby som to mala platne k porodu), ale porod bol prirodzeny, tak som si objednala termin na april a bolo.

lellla
autor
17. apr 2023

@pupava36 a ešte otázka robili vám klistir??? Lebo to mi sestra vravela že niekde čítala

pauli89
17. apr 2023

240€ aj s nadštandardantou izbou. Nemocnica Myjava. Min rok v apríli

pupava36
19. apr 2023

@lellla nie nerobili.

lellla
autor
16. máj 2023

@pupava36 ani si nemala deň pred tým na doma.nieco že vyčistiť sa alebo tak?

pictbridge
24. máj 2023

230 aj s predoperacnym . 150 operacia 80 predoperacne . V nemocke klasika žiadna súkromná klinika . Akurát som 6 dní po zákroku.

pictbridge
24. máj 2023

@lellla áno 2 krát večer aj ráno pred operáciou . Niekedy robia aj cievkovanie mne nerobili kamoške robili .

lellla
autor
29. máj 2023

@pictbridge vďaka už mám aj ja po ...bola som tiež v nemocnici...zlá voľba ...mala som ísť radšej na súkromnú kliniku a priplatiť si ..už čo ..mám po Tom ja som platila 150 zákrok a 20 aro ..interné som mala vybavené takže zadarmo ...robili mi 15 teho a ešte stále mám bolesti lebo ma dokazli

pictbridge
29. máj 2023

@lellla a čo sa stalo ak sa môžem opýtať? Ja nemám žiaden problém. Som 10 dní po a úplne som fit.

sasanka605
29. máj 2023

zeny prosim vas a to kde ste boli, myslim mesta. Ja som sa pytala v Presove v nemocnici a teda mne naozaj povedali taku sumu.

pictbridge
29. máj 2023

@sasanka605 Rožňava. Treba ísť do normálnej nemocky nie súkromné kliniky tam sú ceny cez a urobia to iste ako v klasickej . Teda moja skúsenosť bola super nechcelo sa mi ani domov 😀

sasanka605
30. máj 2023

@pictbridge no mne tuto cenu povedali normalne v štátnej nemocnici v Presove

pictbridge
30. máj 2023

@sasanka605 to je zvláštne. Štátne nemocnice by mali mať rovnaký cenník .

lellla
autor
1. jún 2023

@pictbridge na sále som bola hodinu namiesto 20 minút...po zobudení sommzistila že mám z rany redon...dokotrka mi prišla oznámiť že všetko v pohode len asi zachutilo nejakú cievku ASI ...tak preto redon..oznámila mi to len čo som otvorila oko takže som bola mimo a nemohla sa pýtať...sestre (zdravotacke) odpovedali veľmi vyhýbavo žiadnu odpoveď jen v podstate nedali..a domov má nechceli pustiť...vďaka nim som mala obrovské bolesti dva dni a po vybratí redonu to mierne ustúpilo...operovali má 17.5 a ešte teraz mám bolesti na ľavej strane kde mi údajne nič hrozne nespravili ..keby viem že to takto dokazia tak tam nejdem a vyberiem si inú nemocnicu...ešte mám aj dve rany úplne škaredé a to nič nerobím stále ...a stále nemôžem dvíhať dcéru lebo ma ta ľavá strana stále bolí ..takže ktohovie čo tam dorobili...

pictbridge
1. jún 2023

@lellla mne to môj gynekológ povedal ako možnú komplikáciu. Takže zrejme sa to stáva.

lellla
autor
2. jún 2023

@pictbridge je to možné ...mne nepovedali žiadne rizika ale povedal mi gynekológ môj že aj keby mi len nejakú cievku chutili tak by som nebola na sále hodinu ...takže museli spraviť niečo viac čo nepovedali

pbra40
2. jún 2023

Ja som nemala ziadne komplikacie a redon som mala cez noc. Vraj sa to dava vzdy, aby kontrolovali, ci nie je vnutri krvacanie po operacii. Cez noc som bola sledovana, rano skontrolovali redon a podla objemu tekutiny vedeli zistit, ci sa vnutri nieco deje.
A nemas spravu? Lebo to co popisujes s redonom, mi pride standartny postup. Ta dlzka anestezy je ale naozaj podozriva. A mozno sa na tebe ucil nejaky student gynekolog, preto to tak dlho trvalo.
S tymi bolestami by som isla na kontrolu, sono, nech ti to skontroluju

pictbridge
2. jún 2023

@pbra40 ja som nemala zavedený redon . Tak snáď bude všetko OK ale nemám komplikácie.

pbra40
2. jún 2023

@pictbridge mozno zavisi od metody. Ak davaju svorky, netreba redon. Mne brali cele vajcovody, takze asi preto redon

danielle21
2. jún 2023

@pictbridge prosím, môžeš mi napísať podrobnejšie ako to prebiehalo v Rožňave? Ako dlho si tam bola a tak