Tabletka po - potrebujem?

matqa411211
13. júl 2019

Zdravim, viem, ze toto forum je plne tychto tem ale vazne potrebujem pomoc, radu, odporucanie, skusenost, ukludnenie. Viem ze za vsetko si mozem sama a nikto mi nepovie ci som tehotna ale mam uz tak dost vycitky svedomia. Včera som sa bola trochu zabavat a trochu som toho popila, a doslo k tomu ze som sa nezavazne vyspala s kamaratom ale mali sme ochranu, sama som mu povedala ze bez nepojdem, (nikdy) ale pocas toho som zistila ze si ju dal dole a ja som to hned zrusila. Nevedela som ze toto urobí a nic sa nestalo, vpodstate to ani poriadne nezacalo kedze nebol velmi vzrusený. Strasne som spanikarila a bala sa, lebo viem o kvapkach lasky ale ide o to ze mam 3 dni pred menštruaciou, a uz tyzden mam priznaky ako vzdy- nafuknute brucho a bolia ma prsia. Aj tak sa ale bojim a pytam sa ci by ste na mojom mieste aj tak uzili tabletku po. Viem ze takto nezavazne uz nikdy nepojdem a poucila som sa ale vazne som necakala ze toto urobi.

caelley
13. júl 2019

Ja by som si ju asi dala. Radsej rozhadzany cyklus, ako nechcene dieta s nechcenym chlapom.

limetka69
13. júl 2019

co si, neber ju, preboha, ved mas dostat ms, cize uz neotehotnies na 99 %, tabletka po je sajrajt, rozhadze to cely organizmus, vzala by som si ju keby sa do mna zrobil v strede cyklu a nie pre taky ani nie sex.

zuzka1008
13. júl 2019

@matqa411211 nahoda je blbec, ja by som vzala, radsej ako nechcene tehu
Ovu nemusi byt v strede cyklu ,riskovat?

limetka69
13. júl 2019

@zuzka1008 tak ja mam vedomost, ze ked uz mas pms, tak sliznica sac pripravuje na odlupenie, vajicko je stare, nefunkcne, mozno sa mylim, 😊 a kdesi som strasne veci citala o tabletke po, ze sa maju brat len vo velmi nutnych priadoch. a toto podla mna nutne nie je, ale je to na autorke, sama si navarila sama musi urobit rozhodnutie...

1gabriela13
13. júl 2019

@matqa411211 ja by som nevzala. Vzala som ju takto 2x a pol roka som mala rozhádzané cyklus. Pokiaľ si nie si na bomby istá ze na 100% k tomu došlo že môžeš byť tehotná, zbytočne to brat pri takýchto akože môžem byť tehotná ajked nebol riadny sex. Zas otehotnieť nie je také ľahké

matqa411211
autor
13. júl 2019

Neviem sa rozhodnuť vobec, lebo nahoda je blbec a ja mavam taketo stastie a zasa bojim sa toho rozhadzania ale kamaratka vravela ze jej sa nic nerozhadzalo

lucka12399
13. júl 2019

@matqa411211 keby som na tvojom mieste tak by som si ju dala .. cyklus sa ti moze rozhádzať ale napr kamoske sa nestalo nic .. ak sa ti rozhadze casom sa ti to napraví zase .. nejako to pretrpíš..
ja som otehotnela s tych “kvapocek lasky” takze .. pre istotu by som si dala ..

matqa411211
autor
13. júl 2019

@lucka12399 myslim ze mas pravdu, a ked mi ta ms pride co ma teraz prist, mozem byt potom uz v klude? Alebo mam este potom cakat do dalsej ze je naozaj vsetko ok?

lucka12399
13. júl 2019

@matqa411211 ja si myslim ze ak pride tak mozes byt v klude .. pri najhoršom si urob test potom

derdia
13. júl 2019

@matqa411211 jasne že zober....menzes ti teraz zo stresu prísť nemusi a mnoho žien otehotnelo deň pred menzesom,alebo deň po menzese...takže radšej 100000000000krat rozhádzané cyklus čo sa aj tak dokedy budeš chcieť dieťa upraví....alebo sa nestane nič a dostaneš ho...alebo môžeš otehotnieť...jediná 100% ochrana je žiaden sex....takže nerieš a daj si a je..enej stresu to bude určite...

limetka69
13. júl 2019

@matqa411211 no neviem rada mozes byt v kludr ale urob si test?
😀 😀 😀 😀 to je ako kombinacia slov "urcite asi" nie si tehotna. nepripustas moznost pri najhorsom potrat? pretoze fakt na 99 percent so neotehotnela, vzacnost je otehotnieť z kvapiek lasky, ale aby si z nich otehotnela pred mrchou, co uz na teba ide, to by musel byt zazrak. verim, ze mas stres, ale triezvymi ocami, objektivnymi, ti vravim, ze bude vsetko ok.

tiumen
13. júl 2019

@matqa411211 tá tabletka aj tak nič nezaručí 🙂 viem že tu na MK je jedna a ostala tehotná aj napriek tabletke po

caelley
13. júl 2019

Menej jej rozhadze cyklus tabletka, ako umele prerusenie pripadneho nechceneho tehotenstva. Alebo si pripadne dieta s kamosom necha a bude sa na neho tesit? Ale to jej tiez rozhadze cyklus.

haanovajana
13. júl 2019

Asi by som si ju nedala.

matqa411211
autor
26. júl 2019

Tak som si tu tabletku nakoniec vzala, a ms prisla s beznym 3 dnovym meskanim. Uz mi aj skoncila pred 2 dňami. Myslite ze si mam aj tak spravit test?