Užívam antikoncepciu a menzes mi mešká 4. deň

bubinka710
14. máj 2016

Ahojte pekne vas prosim. Beriem Hak 5 mesiac a 10 mi mala prist menstruacia ale ta nikde uz 4 den. Namiesto nej mi nastupil vytok ktory je priesvitny riedkej konzistencie a nezapacha nestipe ani neboli. Jeden den potom zmenil konzistenciu na jemne kremovu. Tyzden pred menzesom ma boleli prsia a dole v podbrusi ale menzes v nedohladne. K tomu dodam ze moj cuklus je 28 dnovy a chodi nacas nikdy nemeskal teda iba raz kedze pred dvomi rokmi som otehotnela ale zial bohu nastal potrat. Myslite ze treba len pockat, kym nenastane krvacanie pocas 7 dnovej pauzy alebo su na vine len hormony. Ak ste sa s tymto uz niektora stretla budem vdacna za kazdu malu radu. 🙂 dakujem.

bubinka710
autor
14. máj 2016

Tak Co. Ziadna nemate s tymto skusenost? Velmi by mi to pomohlo.

zuzi0911
14. máj 2016

@bubinka710 osobne nemam skusenost,,no test si neskusala? Ani antika nie je 100%,,,mozu to byt len hormony no aj tehu

bubinka710
autor
14. máj 2016

A akurat vcera som mala v ustach taku zvlastnu chut akoby som jedla mince uplny hnus tak skusim otestovat alebo pockat ci sa v sedem dnovej pauze nedostavi krvacanie. Alebo ak sa krvacanie nedostavi dva krat po sebe ako pisu v letaku.

stepanka274
14. máj 2016

Inak kovova chut v ustach je jednym z tehu priznakov

zuzi0911
14. máj 2016

Ja by som asi skor testla az potom po 7dnoch ich nezacnes uzivat ak si tehu,,,

matrix87
14. máj 2016

skusenost nemam, ale ja by som spravila test...

bubinka710
autor
14. máj 2016

@stepanka274 tak teraz neviem ci sa mam tesit alebo nie. Ale musim skusit testnut. A taktiez teraz vecer som nejaka pahltna a kombinujem sladke so slanym a k tomu este zapcha. No nic ine mi neostava len testnut. Zvlastne. Zeby sa tehotenske priznaky vyskytovali aj pocas brania antikoncepcie? Niekde som citala ze zena ani nemusi pocitovat priznaky tehotenstva ak otehotnie pocas brania Hak. A inac. Moze zarodku uskodit ak beriem stale Hak? Aj v pribalovom letaku je pisane ze ak sa ocakavane krvacanie nedostavi dva krat po sebe az potom treba hladat pricinu a vylucit vraj mozne tehotenstvo. Uvidim ci dostanem v sedem dnovej pauze krvacanie a ak nie a tiez nie po druhy krat tak potom. Neviem mam uz z toho chaos ale test preukaze alebo aj nie ako pred dvomi rokmi bol negativny a bola som vo 4tt.

bubinka710
autor
14. máj 2016

@stepanka274 aj v ustach som mala kovovu chut ale neskor neviem ci na jazyku alebo perach lebo tam tiez som mala zvlastnu chut ako po kovovom.

stepanka274
14. máj 2016

Otestuj sa, pripadne radsej skoc k dr.

bubinka710
autor
14. máj 2016

@stepanka274 ano budem musiet.