Užívam HA a nedostala som menštruáciu. Je to normálne?

dorotka57
26. aug 2010

ahojte baby,
tento mesiac som začala užívať HA Logest, po niečo vyše týždni som 1 deň mala hnedý výtok s trochou krvi, teraz mám 7-dennú prestávku a menzes zatiaľ vôbec neprišiel ... čítala som názor jednej gynekologičky, že ak sa tabletky užívajú poctivo (čo je aj môj prípad, skoro na minútu presne 😉 ) netreba sa ničoho báť, že sa stáva aj to, že počas 7-dennej prestávky menzes vôbec nepríde 😒
zaujíma ma, či má niektorá z vás takúto skúsenosť ...
ďakujem

evca999
28. aug 2010

Ahoj, ja som uzivala Logest strasne dlho, a menzes som mavala podobny ako opisujes, ak to tak vobec mozem nazvat 🙂..vobec mi to vsak neprekazalo a navyse som ho naozaj dostavala v ten isty den a v tu istu hodinu..celkovo som s nim bola velmi spokojna, mal pozitivny vplyv na plet, vlasy dokonca aj hmotnost..Jediny problem bol, ze v den, ked som menzes dostala, ma priserne bolela hlava, a nic na tu bolest nezaberalo, jednoducho som si to musela odtrpiet..pred par mesiacmi som ho vsak vysadila, po rokoch som mala pocit, ze potrebujem pauzu..kratko po vysadeni mi ale zacali priserne padat vlasy, uz sa to sice zlepsuje, no nie je to este ono..hlava ma vsak uz vobec neboli, aj menzes sa dostal opat do normalu...tak uvidim, co dalej 🙂

dorotka57
autor
30. aug 2010

@evca999 takže sa ti stalo aj to, že vôbec neprišiel niektorý mesiac? ja som teraz začala užívať druhé balenie, takže som zvedavá čo na budúci mesiac ...
už nikto iný nemal takýto problém??? 😒

evca999
31. aug 2010

@dorotka57..no ze som vobec nedostala, to sa mi nestalo,ale casto som mavala len 1 den velmi velmi slaby, skoro vobec..zdalo sa mi to neprirodzene, ale podla gynekologicky to je vraj Ok..a ty? Celkovo mas pocit, ze Ti sadli?

dorotka57
autor
1. sep 2010

@evca999 práve včera som bola na vaginálnej sonde kvôli cystám a tam mi lekár povedal, že sa môže stať, že menzes vôbec nedostanem, som pol roka po pôrode, takže vraj to je normálne ...
inak neaké problémy nepociťujem, som s nimi celkom spokojná ... až teda na to, že mi ten menzes vôbec neprišiel, pár dní som bola z toho na nervy ...