Vaginálny krúžok NuvaRing - skúsenosti

4ocka
29. apr 2016

Ahojte. Skoncila som som s mirenou a hladam ine alternativy. Ake su vase skusenosti s Nuva ring?

belllinka
29. apr 2016

@4ocka Teraz uz sice neberem ziadnu HAK, ale ale ak by som si mala vybrat, tak urcite Nuvaring. Oproti tabletkam a naplastiam ma iba vyhody. Ja som ho pouzivala 3 roky a bola som spokojna.

adiky
29. apr 2016

Puzivala som ho,kym sme neplanovali babo a bola som s nim tiez velmi spokojna,vobec som ho nie je citit a je to super pre zabudlivcov ako ja,ze na to nemusis mysliet kazdy den ☺

4ocka
autor
29. apr 2016

@belllinka
@adiky
Akurat som si citala pribalivy letak a neodpirucaju ked ma clovek migreny s aurou co ja som..no ring uz mam doma na tri mesiace. Nebolievala vas hlava castejsie? A priberanie bolo?

S mirenou som bola velmi spokojna ale vyber som mala uplne...uff..uz druhu nechcem.. Dr. Mi odporucal aj naplaste ale mam obavu z odlepovania sa

belllinka
29. apr 2016

@4ocka ja som nezaznamenala absolutne ziadne neziaduce ucinky, ani priberanie.

hnedoocko0909
29. apr 2016

@4ocka ahoj, mozem vediet preco uz nie mirena?

adiky
29. apr 2016

@4ocka u mna sa neprejavili ziadne neziaduce ucinky,ani bolesti hlavy,ani priberanie.

alenkam.
29. apr 2016

Som na nuvaringu uz od 2008 s prestavkou snazenia a tehotenstiev.. hlava ma bolela pocas ms aj pred tehotenstvami, rovnako je to aj teraz, nemyslim, ze to ma suvis a priberanie urcite nie.. aspon za mna..

4ocka
autor
30. apr 2016

@hnedoocko0909 rozmyslame ze o take dva roky by sme skusili este mimi a kedze by som mala mirenu isto by sme ju chceli vycerpat az do konca za tie peniaze a ja by som mala uz 35 a to je vela.nechcem ist na ihlu do brucha. A k tomu..vcera mi ju dr. Vyberal. Stratili sa mi vlakna..uplne zrolovane az kdesi hore.. Otrasne vyberanie..nechcem o tom ani pisat

adamkofjo
4. sep 2017

Ahojte a ten krúžok je tiež hormonálny či nie

petka154
11. sep 2017

Ahojte baby! Mam doma 2 balenia nuvaring. Nemal by niekto zaujem? 10€ za balenie.. 😊

alica25
13. feb 2019

Kúpim nuvaring nemá niekto na predaj?

ondro_t
4. mar 2020

Dobrý deň, predám antikoncepčné krúžky Teyla na 3 mesiace. Použiteľné do 05/2021. Cena 30 Eur.

magdamagda112
19. jún 2021

Ahojte, predam antikoncepcny kruzok Teyla (v zabalenom neporusenom obale samozrejme (:, kupovany pred 2 mesiacmi, pouzitelny este rok, do roku 5/2022. Cena 8 euro pri osobnom odbere Piestany, alebo 10 pri zaslani postou.