Vnútromaternicové teliesko alebo náplasť? Čo vybrať?

mirka414
11. máj 2008

rozhodujem sa dat si vnutromaternicove teliesko,alebo naplast?co by ste volili??ja stale zabudam pit pilulky ☹

jerryjanka
11. máj 2008

mirka - najlacnejšie a najbezpečnejšie je asi to teliesko do ramena je to na 3 roky 😉

mirka414
autor
11. máj 2008

do ramena 😕 ??

princeznicka.
11. máj 2008

naplast rozhodne nie..nema taku spolahlivost.volila by som vnutromaternicove teliesko..posobi len lokalne,nezatazuje tak organizmus ako lieky,je to aj spolahlive..jednoznacne teliesko

mirka414
autor
11. máj 2008

nie je riziko potom nemat deti??ako rychlo po vybrati je mozne otehotniet?dalsie dietatko planujeme tak o 3roky.

nutka
11. máj 2008

...ja mam uz 3 rok naplast a som max. spokojna!...nepribrala som od nej ani gram a je sppolahliva ,neda sa na to zabudnut a neodlepi sa ani pri kupani......

odporucam.... 😎

elise
11. máj 2008

nutka a ako sa tá náplasť volá vraj je viac značiek

ifrimka
11. máj 2008

ja so sa tiez rozhodovala medzi podkoznm implantatom a vnutromat.telieskom a nakoniec si dala zaviest vnutromat.teliesko, kedze som vzdy trpela nesmiernymi menstruac. bolestami a prostriedky, ktore funguju na baze horonov tento problem zvacsuju

ifrimka
11. máj 2008

na baze hormonov 😉

jerryjanka
11. máj 2008

je to taka palička a dava sa injekčne do ramena.
je to antika na tri roky nemusiš rozmyšlať kedy o kolkej maš vziať tabletku a keby si chcela dieťatko da sa to vybrať aj skôr
stoji to cca 6 tisic myslim - to je polovica toho čo daš za naplaste za 3 roky

mirena nie je taka spolahliva aj cez nu otehotneli kočky 😒

ifrimka
11. máj 2008

a to vidi, e aspon nejaka vyhoda velkej britanie, antikoncepcia zadara...tu sa za implantat neplati

nutka
11. máj 2008

naplast sa vola EVRA stoji okolo 1200,- na tri mesiace.....

a ja viem iba o tej jednej znacke....

jerryjanka
11. máj 2008

hej hej je to ten podkožný implantát
ja teda nie som za akukolvek HAK ani za naplaste implantaty tabletky či mirenu
ale ked už by som niečo mala mať tak ten implantát

mirka414
autor
12. máj 2008

poradi este niekto...

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trixi
12. máj 2008

ahoj, ja som mala implanon - implantat, ktory sa vklada pod kozu do ramena. Ten bol na 3 roky. Je to vyborny druh antikoncepcie. Ziadne starosti s pilulkami, ani som nevedela, ze to mam.

mirka414
autor
12. máj 2008

trixi skusim to...

jana202
30. mar 2012

ahojte baby ,ja sa chcem spytat -mam zevedenu mirenu dva tyzdne.ako casto si kontolujete vlakne.ja som to skusala a neciti ich.ako spravne to mam robit aby som ich zacitila.dakujem