Vnútromaternicové teliesko Levosert

avk
29. sep 2021

Zdravím Vás, ako ste spokojne/nespokojne z vnútromaternicovým telieskom Levosert

anulienka99
29. sep 2021

@avk ja ťa asi nepoteším.... Mne po nasadení sa vytvorila na vaječníku vyše 5 cm cysta, ktorú mi museli operovať. Nechcela totiž sama prasknúť. Teliesko mi však nechali, s tým že za to nemôže... Pri kontrole po operácii som mala ďalšiu cystu ale pre zmenu na druhom vaječníku. Tak som si dala teliesko vybrať, cysta praskla a odvtedy všetko ok, aj sme sa rozrástli 😉🤗
Tvorba cýst patrí medzi veľmi časté (1z 10) kontraindikácie. Takže za mňa nikdy viac. Mrzí ma, že som musela pod nôž kvôli nej, pri troch deťoch mi to nebolo jedno.
No samozrejme každá máme iné telo. 😊

maminocka87
14. okt 2021

@avk ja som si akurát dnes dala vybrať, po troch rokoch.. nemala som s nim problémy, ale... zhoršila sa mi pleť, padajú mi vlasy, libido nula bodov.. výhoda bola absentujuci menzes, a fakt som o ňom ani nevedela.. škoda týchto vedľajších efektov.. uvidím, či sa mi zmení stav po vybratí, aby som zistila ci to fakt bolo spôsobené telieskom, ale kým som ho nemala, nič také sa mi nedialo.. uvidíme..