Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vnútromaternicové teliesko mi nerobí dobre. Poradíte?

adusko123456
2. sep 2014

žienky máte s tým niektorá skúsenosti?som 11 mesiacou po pôrode sekciou keď mal malý 2 mesiace dala som si založiť to teliesko,no mestruláciu mam kadejako ale trvá niekedy aj 2 tyždne aj viac,a to tak že jeden deň mám ale len chvílu a potom zase 2-3 dni nič a potom to príde silnejšie s ukrutnými bolestami .Ku gynekológovi by soms tým mala zájsť ?poradte ak viete ďakujem .

mataba155
2. sep 2014

Aj ja mam, ale bola som upozornena na dlhsiu menstruaciu. 3 dni sa rozbieha, potom 5 dni taka normalna a dalsie 3-4 dni spinim. Lezie mi to na nervy. Bolesti som mala zrovna teraz prvy krat. Ale mam telieso uz 1,5 roka.
V kazdom pripade by som zasla k doktorovi, mozno ti to nesadlo.

katarinamarkova
2. sep 2014

??? a to ti vyhovuje prekrvacat viac ako polovicu mesiaca??? no mna by to po prvom takom menzese veeeelmi rychlo omrzelo a sup raketovou rychlostou von. ak sa vobec pytas ci mas ist k doktorovi, tak ti to potom asi az tak moc nevadi.....ved sa maj trosku rada preco sa takto fyzicky tyras? - dlhodobym krvacanim, ukrutnymi bolestami.....na co? nechapem......
teraz vazne: uz pri prvom takom krvacani ta malo bez opytania napadnut letiet k lekarovi.....zapal maternice, neplodnost....to nie je sranda
nie kazdej zene teliesko sadne....ak ti nesedi,preco ho nedas vybrat????

klincek
3. sep 2014

na teliesko si telo chvilu zvyka, ale po par mesiacoch (u mna to boli tusim tri) by si taketo prejavy uz nemala mat. cim skor chod k lekarovi..mozno budes naozaj z tych, ktorym teliesko nesadlo, ale radsej sa chran inak, ako sa takto trapit. to nie je normalne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli