Vybratie Mireny

2evka2
5. jún 2022

Prosim vyberali niekomu mirenu v narkoze? Boli ste potom pn? Boli to? Krvacali ste? A co sex?

heni79
5. jún 2022

@2evka2 Nemám osobnú skúsenosť, ale pokiaľ viem, ani zavedenie sa nerobí v narkóze. Prečo by vybratie malo byť iné?

2evka2
autor
5. jún 2022

@heni79 no mne idu vybrat v narkoze

domka222
5. jún 2022

@2evka2 prečo v narkóze? Tak ako sa vkladá, pokiaľ nie sú komplikácie, tak by sa mala aj vybrať. Čiže bez narkózy

2evka2
autor
5. jún 2022

@domka222 netercia mi tie vlakna

bajka16
5. jún 2022

Videla som tu aj staršie diskusie o vyberaní mireny tak skús pozrieť. Ale áno robi sa to v narkoze z toho dôvodu že reálne dnu ide ľahšie ako von. A tiež to nejde na prvý šup. Ja mám prvú mirenu takže netuším ale pohľadaj tu diskusie baby tam písali všetko.

veselo_neveselo
6. jún 2022

Mne vyberala dr. ambulantne, bez narkozy. Nic nebolelo. Spinenie mozno den. dva. Ale tvoj pripad bude iny, ked ta musia uspat. Podla mna bolest po, i krvacanie, bude zalezat od toho, "co najdu".

davida
14. dec 2022

@2evka2 ahoj ako si bola na tom po tej narkoze? Ja som si dnes bola menit uz stvrtu mirenu,ale nedala sa mi vybrat stara, bola uz vrastena takze ma tiez caka narkoza kde mi po vytiahnuti rovno aj zavedu novu...dufam ze si to zvladla bez bolesti po prebudeni?