Vynechaná tabletka

eliana234
19. jan 2017

Ahojte dievčatá.... stal sa mi taký problém... S priateľom sme mali nechráneny pohlavný styk v nedeľu a potom v pondelok som si zabudla zobrať tabletku a v utorok som vzala 2 naraz.... myslite žeby som mohla byť tehotná ?

sissy27
19. jan 2017

@eliana234 pokiaľ máš aktívny sexuálny život, tak vždy je možnosť, že si tehotná... dokonca aj pri správnom užití antikoncepcie... a skús v rámci voľného času prečítať ten príbalový leták k tabletkám, pokiaľ viem, tak nemáš užívať 2 tabletky naraz, ani keď si jednu vynechala... a píšu tam aj o tom, čo v prípade, ak vynecháš tabletku... a iné zaujímavé veci...

sibalka21
19. jan 2017

@eliana234 Osobne si nemyslim, ze by si mohla ostat tehotna a v letaku mas napisane ze nemas brat 2 tabletky v jeden den...

eliana234
autor
19. jan 2017

@sibalka21
@sissy27
Toto tam mam : Ak je interval dlhší ako 12 hodín, antikoncepčný účinok Belary nie je zaručený. V takom prípade zabudnutú tabletu užite okamžite a pokračujte v užívaní Belary v obvyklom čase. To môže dokonca znamenať, že musíte užiť dve tablety v priebehu jedného dňa.

A ja som na to vlastne prišla až keď som išla brat tu ďalšiu tak som si vzala aj tu z predchádzajúceho dňa...
Aj tak sa bojím či sa nemôže niečo stat keď deň po styku som nato zabudla..

viskupovaandrea
19. jan 2017

Ahoj. No uvidíš ci si tehotná ak ms nedostaneš ☺. Ja som vynechala jednu tabletku a teraz mi tu behá 1,5rocna spermia menom Alexander 😂😂😂. Nakolko som druhe bábo chcela tak uz som od tej jednej vynechanej tabletky antiku uplne vysadila ☺

sibalka21
19. jan 2017

@eliana234 Zalezi aj ktory den cyklu si... Ved uvidis ci pride MS alebo nie... Skor ako 14 dni od styku urcite nic viac nezistis

sissy27
19. jan 2017

@eliana234 áno, môže sa "niečo stať" ... aj keby si ich užívala úplne na minútu presne... pozri si "Pearl index" ...

scarletka34
19. jan 2017

Ako je mozne ze pri pravidelnom uzivani antikoncepcie je mozne tehotenstvo ?

jeennyv
20. jan 2017

@scarletka34 lebo nic nie jena sto percent, atb aj ine lieky ovplyvnuju ucinnost hak, takisto aj rozne choroby atd. a aj jedna tableta zavazi, hak je kopec chemie do tela a aj jedno vynechanie moze sposobit sarapatu..