Vynechanie tabletky. Čo robiť?

elenaakiko
4. máj 2013

Ahojte, minulý týždeň v piatok 26. 4 som začala s novým blistrom, užila som 7 tabletiek, čiže 7 dní. no a dnes som si všimla, že som si nezobrala tabletku včera ráno, čiže ubehlo už 24 hodín od vynechania . na letáku je napísané, že ak som vynechala v 1. týždni mám užiť hneď ako si spomeniem, ale je tam aj veta: ak ste mali pohlavný styk v týždni pred vynechaním tablety čo sme mali 😅 ) musíte rátať s rizikom tehotenstva. ale že ak som zabudla v 2. týždni tak sa nič nedeje a mám užiť vynechanú tabletku a tehotenstvo nehrozí. no a moja dilema je v tom, že ako to mám brať či to bol ten 1. týždeň alebo 2. týždeň keďže 7 tabletiek som zobrala. dúfam, že ste ma pochopili 😀

samka78
25. nov 2019

Tak neviem či mi dakto poradí.. už mám 30 deň cyklu.. pri antike mi posledné 3 mesiace menzes začal už na 24-26 Deň, ešte počas brania aktívnych tabletiek.. teraz iba spinim.. ráno hnedo až do jasno červenej.. mám prvý deň pauzy.. bolia ma kríže a vaječník.. na gyndu mám ísť v piatok ak sa menzes nerozbehne.. už začínam byť z toho trošku nervózna.. mohla som otehotnieť??? Bazalna teplota včera klesla na 36,8.. dnes už je na 36,9.. stretli ste sa niektorá s takýmto niečím.. ako to dopadlo?