Vypadla vám mirena?

meri1984
16. mar 2015

Chcem sa spytat ci nemate nahodou nejaku skusenost s vypadnutim mireny mala som ju 5dni a ked som sa sprchovala tak mi vypadla a chcela by som sa spytat ci mi ju niekto preplati lebo doktor sa vyjadril ze mam smolu

nuvaring
17. mar 2015

prepáč, nechcem byť nemiestna, ale nedá mi...to ako ti mohla vypadnúť mirena???? z maternice!!! ako ja tomu fakt nerozumiem, to ako keby si mala za sebou 10 sponntánnych pôrodov a všetko "ospodu" rozťahané ešte ako-tak pochopím, ale toto je pre mna silné kafe, naozaj. ja mám teda "iba" krúžok a ked ho chcem vybrať, musím použiť "silu".

meri1984
autor
17. mar 2015

tak to teda nachapem ani ja nic som neporusila co mi lekar nakazal a aj napriek tomu mi vypadla

tatiana305
18. mar 2015

@meri1984 ahoj, ja som mala mirenu 5 rokov a aj podla slov svojho gynkologa aj zo skusenosti ti určite viem zaručiť že musela byť zle založená, a teda chybu spravil doktor ktorý ti ju vkladal. Keby bola posunutá alebo povytiahnutá, vedela by si podla mna o tom podla bolesti...

zuzana315
24. mar 2015

...mojej svagrinej tiez "vypadla". asi ju mala tiez zle zalozenu, opatovne jej ju zakladali...dokonca zostala aj napriek jej pouzivaniu tehotna a odporucili jej ist na prerusenie tehotenstva...isla...