Vysadenie antikoncepcie na mesiac

kristina11990
6. dec 2017

Dobrý deň😌 chccela by som sa vas spýtať či ste už niektorá z vás vyssdila na mesiac HAK. HAK som užívala cca 10mesiacov a teraz som si dala mesačnu pauzu ale chcem ju naspet uživať ako sa to pootom uživa po prestavke 😌🙏🏽 Prosim poraďte 🙏🏽

lavieenrose
6. dec 2017

tak ako ked prvykrat zacinas brat hak

wikiwiki
6. dec 2017

Normálne začneš zase od začiatku ako keď si ju začala brať prvý krát. A takéto otázky môžeš kľudne smerovať aj na gynekológa keď ti ju bude predpisovať 😉

lindusss2016
6. dec 2017

@kristina11990
Inak davat si mesacne pauzy do HAK je vraj najvacsi nezmysel. Telo ma najvacsi problem sa s tym vyrovnat 6 m po nasadeni, ale aj 6 m po vysadeni HAK. Nvm, kvoli comu si si tu pauzu davala, ale ak si to planovala ako ocistu, tak uplne zbytocne, to je prilis kratka doba a akurat ti to moze rozhadzat hormony...

lavieenrose
6. dec 2017

@lindusss2016 presne aj mne toto napadlo..ale som si povedala ze nebudem rypat :D mozno sa rozisla s frajerom a uz su zase spolu 😂

lindusss2016
6. dec 2017

@lavieenrose
😀 no moze byt. Mna napadol dovod, ze si nestihla vybrat nove balenie z lekarne, kamoske sa napr.stalo. No v kazdom pripade je to zbytocne zatazenie pre organizmus.
Ja som HAK kedysi tiez brala, teraz by ma uz nikto nedonutil...

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusyc
6. dec 2017

@l3yla aj ja.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusyc
6. dec 2017

@l3yla nik by ma nedonutil hak zas brat, ci vobec zacat brať.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina11990
autor
6. dec 2017

@lindusss2016
Dobrý deň dala som si ju preto lebo trpim hodne silnymi migrenami a aspon takouto cesto som to chcela zistit

lindusss2016
6. dec 2017

@kristina11990
Chapem, ze clovek skusa, ale myslim, ze tak ci tak je potom ta pauza nutna dlhsie. Ci? Podarilo sa nieco.zistit?

kristina11990
autor
7. dec 2017

Ano podarilo... zistila som že žiaden volyv to nema, sposobuje mi to nadmerny prijem cukru.ked jem viac sladkeho ako by som mala najme mliečne čokolady.. takže asi tak