Vysadenie HAK a otehotnenie

katusha_
12. sep 2023

Ahojte baby, chcela by som sa spýtať mám 23 rokov od 16 som brala antikoncepciu. S priateľom sme sa rozhodli že sme pripravení na bábätko tak vysadím tabletky a nebudeme na nič tlačiť keď to príde tak to príde. Teraz 11.8 som ich vysadila krvácanie sa mi sputilo ako malo ďalej som už nezačala brať tabletky. Menzes mi dva dni momentálne mešká. Je mi jasné že teraz bude môj organizmus rozhádzaný ,ale chcela som sa spýtať ,že mám také bodavé bolesti niekedy silnejšie niekedy slabšie v podbrušku a aj kríže ma bolia. Také bolesti ako pred menštruáciou som mávala len tieto sú silnejšie. A hlavne ma dosť bolia prsia až by som povedala že štípu bradavky ako keby som ich mala také naliate alebo opuchnuté. Nemôžem ani na bruchu ležať a aj s podprsenkou aj bez je to hrôza😅Toto som nikdy nemávala. Tak som sa chcela spýtať že či ste mávali niektorá takéto bolesti po vysadení hak že to je tým zapríčinené alebo by som mohla byť už v tom čo by som bola veľmi milo prekvapená že by sa tak skoro zadarilo. Samozrejme si test spravím len ešte je skoro chcem počkať. Ďakujem za každú odpoveď ☺️

katusha_
autor
12. sep 2023

@katusha_ a ešte som zabudla dopísať Že užívam aj kyselinu listovú už mesiac

ibrunova
12. sep 2023

Ja som po vysadení nič mimoriadne necítila. Urob si test.

ailiba
12. sep 2023

@katusha_ tie pocity pozu byt aj tym, ze si vysadila tabletky, predsa je to hormonalna zmena, ale rovnako tak mozes byt aj tehotna.... Ked ti uz 2 dni meska ms, tak si urob test, mala by tam byt uz aspon slaba ciarka. Drzim palce.

lenka098123
12. sep 2023

Ja som takto tiež hneď po vysadení otehotnela, tie isté príznaky. Držím palce 🙂

katusha_
autor
12. sep 2023

@lenka098123 ešte mám aj taký biely hustý výtok som zabudla napísať 🙈 tak dúfam že to bude to tešila by som sa velmi že sa hned zadarilo