Vysadenie hormonálnej antikoncepcie Vreya

magmaggie
12. okt 2014

Ahojte. Uzivam HAK dokopy asi 7 rokov.. teraz posledne 4 roky uzivam Vreyu. este mi zostava par baleni, ktore by som chcela dobrat a potom s nou prestat a planovat baby..Chcela by som sa spytat, ze kolko je optimalne "ocistit sa" po vysadeni HAK?

tinka881
13. okt 2014

Ja som v auguste vysadila lieky a gyn mi povedal, ze kludne mozme hned zacat pracovat na babatku, ale urcite by som pockala aspon jeden mesiac pokial ti pride prva menstruacia....

sonya79
22. okt 2014

ahoj, no ja som cakala na menzes po vysadeni HAK dost dlho...ale je to individualne...ale mozno s tym planovanim by som trochu pockala, kym sa telo zregeneruje - par mesiacov urcite. Par dobrych typov ako si zvysit plodnost najdes aj tu: http://www.otehotniet-cyclotest.sk/planovanie-t....
Drzim palce! 🙂

luna379
17. sep 2017

AHOJTE! NIEKTO Z BRATISLAVY KTO MÁ DOMA ANTIKONCEPCIU VREYA NAZVYŠ A DNES BY MI JU VEDEL PREDAŤ?

Respektíve má doma recept na vybratie a vyberie mi jeden balíček? Prídem po ňu kam si povieš! V rámci BA a okolia. Je to fakt nutnosť, stratila som recept a už včera večer som mala užiť... Odmena istá 🙂

renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata1405
27. júl 2023

Kupim Vreyu