Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zabudla som užiť 3 dni antikoncepciu

mia002
15. jún 2014

po 10 dnoch som zabudla uzit 3 dni antikoncepciu co teraz?mam ich uzit naraz alebo nie?

satanka1
15. jún 2014

určite ich neužívaj naraz...asi treba pokračovať ďalej bez týchto 3 a chrániť sa inak nejakú dobu

sissy27
15. jún 2014

@mia002 no už nič,už len použiť doplnkovú atk... Ak zješ tie tri tabletky naraz tak to tiež funguje - pravdepodobne ti bude tak zle, že na sex nebudeš mať ani pomyslenie,nie ešte chuť 😅
P.S. skús aj príbalový leták, je dostupný aj na nete, cez Google, sú v ňom informácie pre takéto prípady, keď už lekár nepoučil...

monicm
15. jún 2014

@mia002 prečítaj si svoj príbalový leták,určite tam máš napísané,ako postupovať v tomto prípade,každá HAK je iná,niekde treba dobrať balenie a cyklus predlžiť o tie tri dni,niekde ich vynecháš,ale nie si chránená a niekde prestaneš brať HAK,dáš si 7-dňovú pauzu a potom pokračuješ v novom blistri.takže kuk do letáku

mia002
autor
15. jún 2014

3 dni som bola bez antikoncepcie a teraz pokracujem ale nedala som 2 naraz neviem ci potom tie tri nezjest a normalne tyzden pauza alebo o tri dni to predlzit

tahomi
15. jún 2014

Pozri pribalovy leták, ja som tam mala takú schému ako pokračovať v užívaní. Btw keď zabudas, tak si bud nastav pravidelný alarm na telefóne alebo zvaz inú formu ATK, lebo jednak ta nechrani a aj si môžeš pekne zblbnut cyklus.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli