Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zabudla som užiť antikoncepciu Belara

nella156
20. máj 2016

Ahoj nevie mi niekto poradiť??akurát mi došlo že som včera a ani dnes neužila tabletky,,,beriem okolo 17tej podvečer,,a akosi som včera nevzala a ani dnes,,,máme toho veľa akosi,tak mi to vyšumelo z hlavy☹..a teraz dilema,,,zobrať hned teraz 2 naraz????obcas mi bíva zle po jednej,,neviem čo by urobili dve??,,,,prosim nejake skusenosti co stym teraz,,,a "naj" je to že sme s mm mali sex,,,aj ked len rychli a hned som sla na wc,,,ako vzdy,,no predsa,,,(podotýkam vtedy som nevedela že som nevzala tabletky)

sissy27
20. máj 2016

@nella156 no dievča zlaté, vyber z krabičky príbalový leták a čítaj... ak si ho už zahodila, tak si ho vygoogli... nájdeš v ňom odpoveď na svoju otázku a pár ďalších celkom užitočných informácií...

ukulela
20. máj 2016

precitaj pribalovy letak, pri zabudnuti dokonca dvojdnovom zabudnute tabletky uz nejedz. normalne jedz po jednej ale pocitaj s tym, ze tyzden si pri sexe nechranena. podla mna je miziva sanca, ze si ostala tehotna, no malilnky je.

nella156
autor
21. máj 2016

@sissy27 prve co bolo tak som citala,lenze tam to je tak napirpane,na hlavu a bola som zvedava na nejake osobne skusenosti a rady ako to niekto riesil

sissy27
21. máj 2016

@nella156 je to tam napísané dosť jasne 🙂 aspoň ja som pochopila na prvý pokus...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli