Zabudnutá antikoncepčná tabletka

monkyky
15. aug 2015

Ahojte, chcela by som sa poradiť antikoncepciu beriem už niečo vyše pol roka. Tento mesiac sa mi stalo ze som zabudla užiť prvú tabletku z blistra (sobotu). Ale v nedeľu som užila dve s 5 hodinovým odstupom. V letáku sa píše že treba nasledujúcich 7 dní používať ochranu. Včera som mala pohlavný styk a tak nejak sme na to pozabudli. Aká veľká je pravdepodobnosť že môžem byť tehotná?? Prosím poraďte, ak máte skúsenosti.

bosoriak
15. aug 2015

@monkyky Tu sancu ti nikto nevycisli. Dokonca ani ak sa to nejakej stalo a neotehotnela, neznamena, ze sa to nestane tebe. Tehotna byt mozes, ak si nedodrzala postup. Ak chces mat istotu, chod si do lekarne kupit tabletku po Escapelle (tusim). Ide o silnu davku hormonov s adekvatnymi vedlajsimi ucinkami, takze je mozne, ze sa ti rozhodi cyklus (aj ked si na tabletkach).

safranca15
15. aug 2015

Ako pise bosoriak kazda zareaguje inak na tabletky ja som nikdy sa nechranila prvy tyzden a tehotna som neni

lucia250496
29. júl 2022

Ahojte. Pred týždňom som nezobrala jednu antik. Tabletku a dnes sme mali pohlavný styk s priateľom , happyend skončil u mňa celý. Je možné tehotenstvo?
Aj keď pól roka podstivo beriem antikoncepciu ? Vopred veľmi pekne ďakujem

zuzana2299
29. júl 2022

@lucia250496 nie je