Zabudnutá antikoncepčná tabletka

26. feb 2022

Prosím iba skúsenosti. Beriem HAK 8 mesiacov a prvý krát sa mi stalo ze som zabudla zobrať na 4. deň tabletku zobrala som 5. deň dve. Čítala som leták viem ze je tam šanca otehotnenia ale stalo sa niekomu a?nič sa nestalo? Sex sme mali dva dni pred vynechaním

nelca84
26. feb 2022

Mne sa to stava dost casto 😂 nic sa nestalo

autor
26. feb 2022

@nelca84 Mňa len desí ze to je prvý týždeň, prvých 7 dní, a v letáku ze je zvýšená šanca 😭 stáva sa ti to prvý týždeň po sexe a zabudneš na viac ako 12 hodín?

anabel2341
26. feb 2022

Ja beriem antikoncepciu 2 roky a po roku a pol som každý týždeň zabudla jednu neviem ako sa to mohlo stať mala som strach že otehotniem kedže to už je väčšie riziko ale všetko v pohode a to som skoro každý deň mala pohlavný styk 😀😀
Neboj sa nebudeš tehotná ak máš strach tak pár dni sa chráň počas pohlavného styku 😀

autor
26. feb 2022

@anabel2341 och mam pocit ze styk už do konca života nechcem 😱😅

anabel2341
26. feb 2022

Nemáš sa čoho báť kľud hlavne pozitívne myslenie a už si daj pozor na tabletky keď nechceš sa stresovať ja si dávam vždy ráno alebo večer aby som nezabudla a prinajhoršiom si dám pripomienku do telefónu 😃

nelca84
26. feb 2022

Naozaj si nevediem statistiku v ktorom tyzdni som zabudla, uzivam HAK veela rokov, takze sa mi to uz urcite stalo v kazdej faze.

autor
26. feb 2022

@anabel2341 mam nastavený budík preto sa mi to nestáva... Vôbec netuším ako sa mi to podarilo

autor
26. feb 2022

@nelca84 jasne po rokoch to je už iné 😅

diamond007
26. feb 2022

Kamoskina sesternica takto otehotnela v osemnástich 😇😁ale myslím že pravdepodobnost je mizivá

petamich
27. feb 2022

vacsina tabletiek ma v pribalovom letaku uvedene, co sa stane, ak zabudnes tabletku uzit - ak sa nemylim, mala by si sa par dni chranit mechanicky 🤷‍♀️ ja by som to neriskovala ak by som dieta nechcela

autor
27. feb 2022

@petamich hej len tam píše ze ak som mala aj 7 dní pred vynechaním tabletky môžem byť tehotná... Chrániť sa alebo nemať vôbec 7 dní potom je už to najmenej co môžem urobit

autor
27. feb 2022

@diamond007 nepotešila si

autor
27. feb 2022

To je tak nefer ze pre jednu zabudnutu tabletku je nechránený sex 7 dní predtým keď už s tým nemôžem nič spraviť 😭

petamich
27. feb 2022

a to si prosim ta kde citala? to je nejaka blbost - ved logicky vopred nevies kedy si ju zabudnes (to sa skor vyrobca chrani pred nejakym sudnym sporom pripadnym ale myslim si, ze sanca je bliziaca sa nule)

autor
27. feb 2022

@petamich no snáď

petamich
27. feb 2022

ucinok tabletky asi este nemusel byt 100% tym chcu povedat 🤷‍♀️ ale aj tak si myslim, ze je tam sanca minimalna aj ked nahoda je blbec - skor po je kusok vacsia

kazdopadne drzim paste! 🤞🏻

autor
27. feb 2022

@petamich je to divne, vlastne som mala styk na 7 deň cyklu a to ani nie sú plodné dní (keby som nebrala HAK vôbec) a také stresy musím mať

autor
17. mar 2022

Takže dávam vedieť že po 3 týždňoch stresu MS prišla presne ako hodinky 😅