Žalúdočné problémy a antikoncepcia

januus
13. mar 2017

Ahojte. Som na výške, už druhý týždeň ma trápia žalúdočné ťažkosti, v podobe škrkania, keď počujete ako vám trávi, ale nechce sa mu, nafukovanie... hlavne večer po jedle.. a večer beriem práve tabletku... alebo sú to aj ťažkosti keď zjem viac sladkého atď, ženy poznáte, stresy sa zajedajú :/ a potom moj žalúdok robí divy, ale nemala som ani hnačku ani som nezvracala.. no chcela by som vedieť či aj toto môže mať vplyv na vstrebanie HAK, lebo všade píšu len o hnačke a zvracaní.. nemáte skúsenosti, nepočuli ste? ...akože priateľ nemá problém natiahnuť kondóm, ale budeme spolu teraz po dlhej dobe, tak predsa len nerada by som ho o to prosila a tež ja som z kondómu v strese či sa nepretrhne .. ďakujem za rady baby

rheuska
14. mar 2017

začni brať ráno. teda mne to tak viacej vyhovovalo. Aj kvôli večierkov, a alkoholu. Inak si nemyslím, že tvoje pitiaže majú súvis s HAK. Pozri sa detailnejšie na to čo ješ. Hlavne ak si prešla z domácej kuchyne na rožky. Sladké, alkohol dráždi žalúdok. taktiež nepravidelná strava a stres tiež nepomáha.

januus
autor
14. mar 2017

@rheuska na tabletkách píše, že najlepšie je brať večer, kedy je hladina hormónov najvyššia..ja tomu nehcápem ale píšu tak.. a teiž ráno by som mala problém že raz som hore o 7 ale niekedy cez víkend o 10 a podobne... no pouvažujem nad tým :/ a toto si presne vystihla..prechod z domácej stravy na rožky, nepravidelnú stravu a k tomu stresy.. :/