Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zámena tabletiek

simon237
2. dec 2012

Chcem sa váš ženy opýtať, či sa niektorej stalo to, čo mne..poprípade ako ste to riešili. Antiku začínam pondelkom a pokračujem normálne 21 dní..lenže teraz som si omylom otočila ten blister a začala som užívať, no myslela som si že je to pondelok len bol to 2 týždeň štvrtok...je to anitkoncepcia Natalya tak tam sú označené dnami nie číslami...myslíte že to vadí, alebo že nebudem dostatočne chránená...pokračujem v užívaní dalej tak ako som zle začala...neviem kurva čo teraz robiť..poradte prosím 🙂))) dakujem 🙂

lenuska1991
2. dec 2012

to nevadi.. kazda jedna tabletka obsahuje rovnake mnozstvo hormonov... blister douzivaj.. len budes mat inak dni oznacene nato nepozeraj.. nic sa nedeje

eeffka
2. dec 2012

vsetky su rovnake, dni su tam len kvoli tomu aby si si vedela odkontrolovat ci si dany den uz mala, mozes to brt aj na preskacku 🙂

simon237
autor
2. dec 2012

dakujem vám pekne baby, normálne som sa zľakla 🙂))) ale upokojili ste ma 🙂 ešte raz Ďakujem 🙂

marduliena
2. dec 2012

Aj mne sa to iste stalo a pokračovala som normálne,a všetko v pohode

renata5
2. dec 2012

ja som si precitala ze zamena manzeliek 🙂

koniarova
2. dec 2012

@renata5 Ja zase kabeliek. 😉

vikinesa
25. jan 2013

Ahojte. Beriem acka chloe no na zaciatku som sa pomylila,a jak mi zacali kramy tak som miesto oranzovej tabletky(aktivnej) zobrala bielu(placebo) ako som si to uvedomila hned som zobrala aj tu aktivnu. No teraz mam dostat zas kramy a vlastne mam tam o tu 1 placebo tabletku menej. Mam ju normalne vynechat alebo co? a snad mi acka funguju normalne a splnaju svoj ucinok. Dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli