Znižujú antibiotiká účinok antikoncepcie?

lamada181
11. feb 2014

Baby mam otazku berem hak a teraz som brala antibiotika ( a teeaz som nasla na nich napisane ze znizuju schopnost hak) myslite ze mozem byt tehu som zufala testy nic neukazuju bo zavcasu to je a aj dr nic neuvidi ako ked budem budem stastna len sa bojim som a toho uplne na nervyy ....

lilila65
11. feb 2014

ahoj, mozes byt tehotna, bo antibiotika velmi znizuju ucinnost hak, moje dve kamosky tak otehotneli. najlepsie skocit za gynekologom, nech povie co dalej.

blavacka
11. feb 2014

ja som brala 13 rokov HAK a nikdy som si nedavala pozor aj pocas brania ATB a neotehotnela som...

sisa2605
11. feb 2014

ahoj, ja som tiez brala 13 hak a nikdy som nedavala pozor ci beriem antibiotika, dokonca sa mi stalo ze som parkrat aj vynechala tabletku a nikdy sa nic nestalo. po tolkych rokoch je telo uz navyknute. ale moze to byt u kazdej inak...

erika182
12. feb 2014

Ahoj, beriem tabletky 10 rokov a tiez som nikdy nemala problem s antibiotikami, aj som niekolkokrat zabudla vziat a nestalo sa nic. Ale poznam pripad kedy brala podctivo a otehotnela. Kazdy organizmus je iny. Ked chces mat istotu zbehni k doktorovi na krvne testy, tie by to uz mohli odhalit.

hennyinnsbruck
12. feb 2014

Ja som tiez brala vyse 10rokov Hak, aj obcas zabudla tabletku zobrat a nic sa nestalo... ani ked som brala Atb, alebo zvracala alebo hnacku mala...
Ale ako kocky pisali,kazde telo je ine.
Ked sa bojis v case ked beres Atb pouzivajte kondom 🙂

obcansr
12. feb 2014

No mne vždy vravela pri ATB aby som si dávala pozor že každé telo ináč reaguje, možeš a nemusíš byt tehu, však uvidíš ak nedostaneš ms tak urob test alebo zabehni k dr a uvidíš