Znižujú probiotiká účinnosť antikoncepcie?

ajjas
28. feb 2013

Ahojte chcem sa Vas opytat uzivam antikoncepciu a chcela by som zacat uzivat aj probiotika. Len neviem ci probiotika neznizia ucinnost antikoncepcie.

alami
28. feb 2013

@ajjas neznížia

lenka311
28. feb 2013

nie, ale treba si ich dať najskôr 4hodiny po užití antibiotík. Inak hej, pýtala som sa v lekárni, nesmú sa proste dávať spolu. Poradili mi 4hod odstup od antibiotík.
Skoré uzravenie 😉

anjelik2509
28. feb 2013

ja som užívala aj antikoncepciu a aj isté probiotiká na vaginálne zápaly a podobné problémy a robila som to tak, že antiku som užívala večer a probiotiká ráno, nalačno, pred raňajkami 😉

lenka311
28. feb 2013

@ajjas Sorry ja som si prečítala antibiotík... nie účinky antikoncepcie Ti ozaj neznižujú... 😉 Prepáč...

sakura77
28. feb 2013

jesiiis,to fakt? a ja to plieskam do seba kazde rano spolu...😀

ajjas
autor
28. feb 2013

ďakujem Vám 😉

ajjas
autor
28. feb 2013

@anjelik2509 a ake prob. si brala pomohli ti na vag. problemy? Ja ich chcem brat hlavne koli tomu ze mam nepravidelnu stolicu a uz ma to nebavi. A zaroven sa mi v poslednom case vyskytuju vag.zapaly.

briketa
1. mar 2013

@sakura77 tam ide ciste o to aby Ta neprehnalo skor ako sa vstrebe antikoncepcia, co trva 4 hodiny.

sakura77
1. mar 2013

@briketa jaj tak...
@ajjas ja som na caste zapaly vybrala tri mesiace kuru Wobenzym a brala probiotika - je toho vela napr mne boli fajn Gigalacton ,plus na hygienu dole lactacyd a ak sa mi naaahodou co len troska zazdalo ze daco sa blizi tak rosalgin vyplach..odvtedy klop klop sa drzim a to som brala teraz dvoje tesne po sebe silne atb- co u mna vzdy automaticky znamenalo mykozu po dobrati tak teraz pri ATB som.zvysila davku probiotik a nic, ziadne mykoza.tak sa tesim.. 🙂

anjelik2509
1. mar 2013

@ajjas ja užívam Candistop, je to prírodné probiotikum na gynekologické infekcie a zápaly...Môžem povedať, že odkedy to užívam, tak sa mi tie potvory vyhýbajú 🙂 ale treba to užívať dlhodobo... A so stolicou nemám absolútne problém...Možno by ti okrem tých probiotík pomohla aj trošku zmena stravy a viac tekutín...A pri umývaní používam gel Floragyn, to je tiež na báze probiotík..A sem tam si dám aj vaginálne čapíky Floragyn 😉

ajjas
autor
1. mar 2013

Dakujem za radi urcite nieco z tohto vyskusam. 😉

duratlicka
23. máj 2017

A co laktobacilove vaginalne tablety a kondom?Nenasla som v ziadnom pribalovom letaku varovanie.Neviete,ci nemozu znizit ucinnost ochrany?