Zväčšenie pŕs počas užívania antikoncepcie

konik44
20. júl 2015

Dobrý deň!
Mam taký problem. Asi pred 2 mesiacmi mi priložil môj priateľ penis tam kde mam dieru. Nezasunul ho. Tvrdí že sa nespravil ale myslím že to by som cítila. Problém je ten že som vtedy začala brat aj antikoncepciu. Menzes som mala poom prvý krát taký normálny a druhý krát silejsi. Ale prišiel načas. Teraz po tých 2 mesiacov som spozorovala zväčšenie pŕs a pribrala som kilo. Na začiatku som mala veľmi bolestivé prsia a aj hrcku som našla ale raj je zo na začiatku normne.
Otázka znie či je to z antikoncepcie alebo možem byt tehotná!? :( či náhodou nemohli uniknúť nejaké spermie skôr ?

sibalka21
20. júl 2015

@konik44 Dievca a ty nevies ze z antikoncepcie sa pribera a mozu sa ti zvacsit prsia?... Z coho chces byt tehotna ked beres antiku a ani sa nespravil? Dokonca ani nebol v tebe.... A mala si normalnu, dokonca silnejsiu menstruaciu... Vsetko nasvedcuje tomu ze na sto percent tehotna nemozes byt....

konik44
autor
20. júl 2015

Antikoncepciu som začala jesť až po tom ako sa to stalo.

sibalka21
20. júl 2015

@konik44 to vobec nevadi, keby si otehotnela mala by si len slabucku ms a bolo to pred dvoma mesiacmi takze sa nemas coho bat.