icon

Ako uchovať spomienky z detstva?

avatar
mamori
Dnes o 08:08

Ahojte maminky.

Pri rozhovoroch s kamarátkami, rodičmi, sme si uvedomili jednu zaujímavú vec.

Dnes vznikajú tisíce fotografií a videí detí, no o pár rokov sú často roztrúsené medzi mobilom, externým úložiskom, sociálnymi sieťami, starými telefónmi alebo sa jednoducho stratia.

Preto nás zaujíma:
Ako si uchovávate spomienky na svoje deti vy? Len v mobile? Google Fotky? Fotoknihy?
Nejaká aplikácia?

A čo je pre vás najcennejšie uchovať si do budúcnosti?

Budeme radi za každý názor. ❤️

Ako uchovať spomienky z detstva?
avatar
ika02
Dnes o 16:52

Ahoj, papierová fotka sa len tak nestratí. Ja si raz za čas dám urobiť tie najlepšie a skladujem v krabici.

avatar
minesasubu
Dnes o 17:55

Všetky fotky a videa mám uložene na externom disku rok/mesiac robim to každý mesiac , niektoré si dávame vytlačiť a do albumu