Ako uchovať spomienky z detstva?
Dnes o 08:08
Ahojte maminky.
Pri rozhovoroch s kamarátkami, rodičmi, sme si uvedomili jednu zaujímavú vec.
Dnes vznikajú tisíce fotografií a videí detí, no o pár rokov sú často roztrúsené medzi mobilom, externým úložiskom, sociálnymi sieťami, starými telefónmi alebo sa jednoducho stratia.
Preto nás zaujíma:
Ako si uchovávate spomienky na svoje deti vy? Len v mobile? Google Fotky? Fotoknihy?
Nejaká aplikácia?
A čo je pre vás najcennejšie uchovať si do budúcnosti?
Budeme radi za každý názor. ❤️
Všetky fotky a videa mám uložene na externom disku rok/mesiac robim to každý mesiac , niektoré si dávame vytlačiť a do albumu


Ahoj, papierová fotka sa len tak nestratí. Ja si raz za čas dám urobiť tie najlepšie a skladujem v krabici.