icon

Kde sa po rokoch strácajú detské spomienky a ako ich uchovať ?

avatar
mamori
25. jún 2026

Ahojte maminky.

Pri rozhovoroch s kamarátkami, rodičmi, sme si uvedomili jednu zaujímavú vec.

Dnes vznikajú tisíce fotografií a videí detí, no o pár rokov sú často roztrúsené medzi mobilom, externým úložiskom, sociálnymi sieťami, starými telefónmi alebo sa jednoducho stratia.

Preto nás zaujíma:
Ako si uchovávate spomienky na svoje deti vy? Len v mobile? Google Fotky? Fotoknihy?
Nejaká aplikácia?

A čo je pre vás najcennejšie uchovať si do budúcnosti?

Budeme radi za každý názor. ❤️

Kde sa po rokoch strácajú detské spomienky a ako ich uchovať ?
avatar
ika02
25. jún 2026

Ahoj, papierová fotka sa len tak nestratí. Ja si raz za čas dám urobiť tie najlepšie a skladujem v krabici.

avatar
minesasubu
25. jún 2026

Všetky fotky a videa mám uložene na externom disku rok/mesiac robim to každý mesiac , niektoré si dávame vytlačiť a do albumu