Problémy s prihlásením do aplikácie VsZP. Ako ich vyriešiť?
Dnes o 04:45
Ahojte, funguje vam normálne aplikácia VsZP? Samozrejme, len tie co ju mate 😀 pise mi ze pri dalsom prihlaseni si musim vytvorit PIN a zatial mi ukazuje len preukaz a par položiek akoze v režime offline. Len to "dalsie prihlásenie" sa akosi nerealizuje, vzdy mi vyskoci len toto a neda sa nic ine robit. Je chyba u mna ci to tak maju zatial vsetci?

@anonym_autor mne ked to naskocilo tak automaticky pytalo aby som zadala novy pin. Az potom ma pustilo dalej.