icon

Problémy s prihlásením do aplikácie VsZP. Ako ich vyriešiť?

Dnes o 04:45

Ahojte, funguje vam normálne aplikácia VsZP? Samozrejme, len tie co ju mate 😀 pise mi ze pri dalsom prihlaseni si musim vytvorit PIN a zatial mi ukazuje len preukaz a par položiek akoze v režime offline. Len to "dalsie prihlásenie" sa akosi nerealizuje, vzdy mi vyskoci len toto a neda sa nic ine robit. Je chyba u mna ci to tak maju zatial vsetci?

avatar
zojanka
Dnes o 05:09

@anonym_autor mne ked to naskocilo tak automaticky pytalo aby som zadala novy pin. Az potom ma pustilo dalej.

avatar
yeon_bouw
Dnes o 05:45

Funguje mi normálne, zadala som nový PIN, potvrdila a zobrazuje sa mi všetko

avatar
lukbe
Dnes o 06:58

Ano, spočiatku aj mne toto robilo, ale potom sa zmormalizovalo.