Ako prebieha nábor na hokej?

monika311
26. júl 2017

Ahojte chceme dať 4-ročného syna na nejaký šport.Vybrali sme zatiaľ hokej.V Trenčíne má byť koncom augusta nábor. ALE!Nikdy nehral hokej.Nikdy nedržal hokejku. Chceme aby to skúsil možno sa mu tento šport bude páčiť, ak nie aspoň to skúsi. Len neviem ako taký nábor prebieha. Bude musieť ukázať čo vie? Bude nábor prebiehať hneď na ľade? Korčuľovanie mu tiež moc nejde, ale to mal 3 roky. Ak máte skúsenosť s náborom, tak mi poraďte. Ďakujem za každú skúsenosť 🙂

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika311
autor
26. júl 2017

@cinda555 ja si tiež myslím, že 4-ročné deti nemajú kde zobrať skúsenosť. Pôjdeme a čas ukáže či sa mu to bude páčiť´. Ak nie aspoň sme to skúsili 🙂

jurik8
26. júl 2017

Nebojte,len choďte, neviem ako je to u vás,u nás zoberú každého nadšenca, u malých detí je viacero trénerov, sú rozdelení do skupiniek podľa zručnosti korčuľovania,hokej je v tejto vekovej kategórii len okrajový, veľa korčuľujú,vlastne učia sa pomocou cvičení správnu techniku, hokejky ani nepoužívajú🙂

monika311
autor
26. júl 2017

@jurik8 keď to korčuľovanie mu tiež moc nešlo, ale od toho sú tam aby ho to naučili. Sama som zvedavá ako mu to pôjde. Ja si myslím, že zo začiatku bude plakať a neskôr, keď si nájde kamošov to bude lepšie. Stále lepšie ako sedieť doma a pozerať rozprávky

janinah
26. júl 2017

berú všetkých,ten nábor je vlastne prihlásenie,meno a tak...oni potom časo odpadnú😉

ertlovik18
26. júl 2017

kamaratkyn syn tiez chodi. na nabor isiel asi ako 5 rocny, tiez nikdy pred tym nedrzal hokejku v ruke. oni vlastne zoberu kazdeho a potom casom, tie deti bud aj odidu same lebo ich to nebavi pretoze im to napriklad nejde alebo aj rodicia ked vidia, ze to nie je pre nich tak ich odhlasia. kludne chodte, za skusku nic nedate 🙂

mimla
26. júl 2017

Slovo "nábor" znamená, že berú každého, kto príde. Ak by chceli nejaké schoposti skúsenosti, niečo predviesť, vypísali by "konkurz ". Takže kľudne choďte.