Iscare Martin - cena za zákroky

miroslava1991
21. mar 2018

Ahojte, mám za sebou potrat missed abortion, potom normalne tehotenstvo, a zasa potrat -anembryomola. Môj doktor mi povedal, že dáme tomu ešte jednu šancu a ak to zle dopadne, tak ma dá do centra iscare, že bude problém asi v genetike. Vysvetloval mi to takto, odoberú mi vajíčka, oplodia spermiami môjho muža a na 5 deň sa ukáže, ktoré su ok a ktoré poškodené. A tie zdravé do mňa vložia. A ja sa pýtam, koľko to asi bude stáť po finančnej stránke? Z toho cenníka na stránke sa moc nevyznám, keďže nerozumiem tým skratkám. Ďakujem za odpovede, kto z Vás postúpil niečo podobné.

vierocka888
21. mar 2018

No, zalezi, kolko vajicok ti odoberu a kolko z nich sa oplodni, kolko dni ich budu skumat a kolko sa zamrazi..... vlastne absolvujes cely proces IVF. Nas to vyslo so vsetkymi liekmi a dochadzanim do MT takmer 2500eur. Ale ako hovorim, cenu ovplyvnuje vela faktorov.... priemerne co baby pisali tak ich to vyslo do 1800eur

ludinka
21. mar 2018

@miroslava1991 tvoj doktor by ta mal poslat na hematologicke,imunologicke a geneticke vysrtrenie..
..ivf je pre pary ktore nedokazu spontanne otehotniet....napr.reprodukcna imunologia v nitre je fajn pozri si na nete....