Iscare Martin

4. jan 2022

Ahojte baby , chystáme sa do Martinu ISCARE , prosím Vás ako platí sa spermiogram to viem , ale platí sa tam každé usg (sono ) ? Lebo v cenníku je uvedené 30€ za sono . Pri mojom PCO budem potrebovať viac x sono pre sledovanie

janulka2805
4. jan 2022

Ahoj 🙂 Ja som navštevovala iscare v MT, taktiež som mala polycysticke vaječníky.... A za sono na kontrolách som neplatila nič 🙂

autor
4. jan 2022

@janulka2805 fakt ? Lebo na stránke v cenníku majú uvedené že áno . Ideme tam skúsiť , posledná šanca pred Benom . Lebo tieto slovenské centra nemám slov . Predtým sme chodili do Gyncare a nemáme slov

janulka2805
4. jan 2022

My sme platili len spermiogram a potom som platila keď mi robili, či mám priechodné vaječníky a samotnú IUI.... Ale kontrol bolo dosť a nikdy som za sono neplatila 🙂Inak, bola som tam veeeelmi spokojná!!!!

autor
4. jan 2022

@janulka2805 ďakujem pekne za info 🙂 dúfam že budeme konečne aj my spokojní

janulka2805
4. jan 2022

Za máličko 🙂 Ja som mala aj skvelého doktora, veľká spokojnosť 🙂🙂🙂🙂tak milý a zároveň veľký profík 🙂🙂🙂IUI mi vyšla na prvýkrát, mám doma 9 mesacne dvojičky 🥰

autor
5. jan 2022

@janulka2805 my druhé iui a bez úspechu 🙂

lucpro1
5. jan 2022

hlavne sa tymi neuspechmi nenechaj odradit. U nas tiez sa toho zomlelo, uz som ani len nemyslela, ze budeme drobca mat a mame doma malu slecnu 🙂 Tiez som bola na tejto klinike a teda mam velmi dobru skusenost 🙂

janulka2805
5. jan 2022

Tak teraz sa určite podarí 🙂držím palce ✊✊✊🍀

autor
5. jan 2022

@lucpro1 no mne stačilo v Gyncare kde robili 2iui štýlom že spermie sa spracovávali len pól hodinku , žiadne 2 hodiny .. a po tomto úžasnom iui sa mi urobil anovulacny cyklus , a tetaz mám 40dnoce cykly celé zle čo tam porobila tá doktorka Mladá .
Dúfam že v Martine budeme spokojní ☺️A gratulujem ☺️

janulka2805
5. jan 2022

@lucpro1 Ahoj 🙂Môžem sa len opýtať u ktorého pána doktora si bola v Iscare???? Lebo ja som tiež veľmi spokojná 🙂🙂

lucpro1
6. jan 2022

joj takze ty si si uz svoje uzila, to je fakt, no budem ti drzat palce aby to uz vyslo, aby to bolo dobre 🙂 Dakujem, my sme sa velmi tesili a stari rodicia ani nehovorim. Najtazsie pre mna bolo na zaciatku odhodlat sa a ist na kliniku, ze zacat to riesit. Ale teda som rada, ze sme zotrvali 🙂

lucpro1
6. jan 2022

@janulka2805 MUDr. Tomas, za mna akoze top starostlivost 🙂 Aj komunikacia, ja keby sa mam este raz rozhodovat tak by som sa rozhodla rovnako. By som ine kliniky uz ani len nepozerala. Pri tomto ten pristup lekara velmi zavazi.

janulka2805
6. jan 2022

@lucpro1 Ja podobne, pre mňa Iscare v MT mega spokojnosť 🙂 Prístup, ľudia, doktori, všetko 🙂Mňa mal doktor Sakal, tiež úplný profík a zároveň veľmi ľudský, milý pán 🙂🙂🙂🙂

alalala11
14. máj 2022

@lucpro1 rada by som navštívili Iscare Martin.Da sa objednať na prvú konzultáciu priamo k Dr.Stanislav Tomáš?ako dlho si čakala na úvodnú konzultáciu?

lucpro1
20. máj 2022

@alalala11 ano, ty sa mozes objednat k lekarovi ku akemu chces, tam nie je problem ani zmenit lekara ak by ti nejaky nevyhovoval alebo nieco. Ale doktor ku ktoremu chces ist je fajn, nemozem nic vytknut. Nieco cez tyzden, necakala som vobec nejako dlho. Ved ak by ta nieco zaujimalo kludne si aj spravy mozeme napisat 🙂

marbejas
3. jún 2022

Ahojte dievcata, som tu nova, chystam sa prestupit do Martina. Neviem ci si mam vybrat doktora Sakala alebo Tomasa, uplna dilema 😅

petranelkova
3. jún 2022

@marbejas tak to je cisto na tebe, ja mam skusenost s doktorom Sakalom a bol velmi fajn. Nemam co vytknut, o klinike som sa dozvedela od kamaratky, ktora tiez tam chodila, bez problemov som sa objednala, urobili mi vsetky vysetrenia a on je trpezlivy, lebo teda vysvetlil nam vsetko dopodrobna, este aj na moje otazky odpovedal s kludom, takze za mna super 🙂

marbejas
4. jún 2022

@petranelkova Dakujem za odpoved. Mozem sa opytat ako ste pokrocili v Iscare? My sme boli v Gyncare v Nitre, mame 2 neuspesne IUI a tretiu uz tam nechcem absolvovat. Problem nam nenasli zatial ziadny ale vyse 2 roky sa snazime a stale nic. Uz som si aj poplakala veru a nevidim tam snahu o nieco viac len ze mozme donekonecna skusat IUI a to sa mi nepaci, okrem toho sa to aj tazko planuje kedze nerobia cez vikend a vo stvrtok tam doktorka nie je. Dokumentaciu by mi mali dat na vyziadanie, vsak?

janulka2805
4. jún 2022

@marbejas Ahoj 🙂 Ja len, ze mňa mal na starosti celý čas pan doktor Sakal a neskutočná spokojnosť!!!!! Veľmi profesionálny, ale zároveň ľudský, milý doktor 🙂 Absolvovala som u neho vyšetrenia, liečbu, aj iui, a tá vyšla na prvýkrát, a teraz mám doma 14 mesačne dvojičky 🥰🥰🥰

marbejas
4. jún 2022

@janulka2805 gratulujeeem, to je krasna sprava, pojdem aj ja k nemu, v pondelok sa objednam. Vsetky sme su na rovnakej lodi a som rada ked citam tieto pozitivne veci.

janulka2805
5. jún 2022

@marbejas Ďakujem ❤️Ja som tam šla s tým, že mi je jedno aký doktor, či doktorka... 🙂🙂 I keď som počula aj veeela dobrých recenzií na MUDr. Tomáša.... Ale mala som to šťastie, ze si ma vzal pan doktor Sakal.... A takto nám to vyšlo ☺️☺️☺️☺️ a nedám na neho dopustiť, vďaka nemu mám doma 2 princezné a na prvú šupu 😀 Budem držať silno palce ✊✊✊

petranelkova
9. jún 2022

@marbejas my sme tam boli pred par rokmi, my mame vdaka doktorovi a vlastne celej klinike nasho Matuska. No to nie, to nema zmysel len tak skusat, stoji to aj peniaze, aj vasu energiu a hlavne na psychike sa to podpise. A nad ivf ste nepremyslali? Neodporucili vam, co dalej? Bude podla mna dobre, ked sa na vysledky pozrie aj niekto iny. Myslim, ze mali, s tym by nemali mat problem, aby ti na dalsej klinike nemuseli robit tie iste vysetrenia, aj ked niekedy si to radsej urobia este raz, svoje aby mali.

marbejas
10. jún 2022

@petranelkova vobec nic nam neodporucili len skusajte IUI, preto chcem aj odist a presne ako hovoris chcem pocut nazor niekoho ineho, zbytocne kopu penazi na IUI a iba sklamanie. Na Iscare pocuvam iba dobre veci, takze radsej budem cestovat, len nech sa podari. Ja som rozhodnuta, ze pojdem aj do umeleho predsa len v decembri budem mat 34,nechcem cakat. Uz mam aj termin posledny junovy tyzden, tak snad to dobre dopadne a pomozu nam.

petranelkova
10. jún 2022

@marbejas no nemalo by to tak byt, ze skusat do nekonecna. Vsetky vysledky teda aj ty aj muz mate dobre hej? Tak nestratis tym nic, ked sa na to pozrie iny lekar a pripadne ti porobia este nejake dalsie vysetrenia. No ja ta chapem, tiez som na nervy z toho bola, ale tak my sme mali stastie, ze sme isli hned na tuto kliniku a sa nam to podarilo. Neoplati sa pri takychto veciach cakat, skusat len tak, lebo tie roky neuprosne bezia ☹

marbejas
11. jún 2022

@petranelkova Tesim sa s Tebou a tak v dobrom Ti tisko zavidim ☺️hovoris mi z duse... Niekedy mam pocit, ze to uz nezvladam, tlak verejnosti a tie otazky typu "a vy kedy" ale hlavne ta tuzba po tom malom stvoreni. Tolko veci este stale neviem, len niekedy sa citim aj blbo vsetko to sem pisat,no ja sa ani nemam s kym poriadne porozpravat. Moj muzik je sice velka opora ale on to vsetko az tak nechape. Chcela som ostat v Gyncare, lebo to nemam daleko ale ten pristup mi nesedi a nejak mi intuicia hovori aby som isla prec. Spermiogram v pohode len morfologia 4%ale to sa berie ako norma a teda neviem. Repro, hemato atd mam len zaklady sice ale ak pojdeme na ivf tak pojdem na rozsirene aj ked som citala, ze niekedy to zenam viac uskodilo tak ja uz naozaj neviem. Psychika je silny carodej ale to tiez nejde uplne to vypustit. Cize pojdem tam a verim, ze sa podari 🙂

marbejas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petranelkova
13. jún 2022

@marbejas no viem co prezivas, lebo som si zazila to iste a ked som sa dozvedela, ze sa podarilo, tak to bol neopisatelny pocit. Posielam ti vela sil a energie aby sa to aj vam podarilo a boli ste rodicia ❤ Kludne ked budes chciet popisat tak mi napis, mozeme pokecat aj v sprave. No ono si to nevyberies, ked ti nieco alebo doktor proste nesedi tak je lepsie ist inam, aspon ja som taka, lebo inak by som bola z toho nervozna. Mne pomohlo aj to, ze som zacala chodit na prechadzky, malovat si doma, tak pre radost, aby som prisla trosku na ine myslienky. Uz sa to krati, ani sa nenazdas a termin bude tu a budes vediet co dalej 🙂

lucpro1
13. jún 2022

@marbejas neboj, podla mna doktor vie, co je treba urobit a ako, tak uvidis a nemas sa coho bat, hlavne aby prisli na to, kde je problem 🙂

petranelkova
14. jún 2022

@lucpro1 suhlasim s tym, co pises, ja co mam skusenost s dr. Sakalom, tak za mna velky odbornik, podstatne je podla mna tomu lekarovi verit a ja som verila a teda malo to zmysel 🙂

marbejas
14. jún 2022

@petranelkova Dakujem Vam dievcata za podporu 🙂❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre