Veštec Thomas a vaše skúsenosti s ním

jaroslava111
6. feb 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, či už niekto bol u veštca Thomasa, ja som to absolvovala prednedávnom, mám zmiešané pocity ba až strach. Máte niekto s ním skúsenosť, respekt. to čo vyveštil, už sa vám splnilo? Dakujem

evkasus
8. feb 2012

Ahoj, ja ho nepoznam, ale vo vseobecnosti by som sa vestcom vyhybala. Mozu iba uskodit.

aajanka
7. máj 2013

Ahoj ja k nemu chodim. Je neskutocny. Treba vsak vsetko brat s rezervou. Ja mam taku teoriu. Karty ukazuju tvoju mysel. Tvoju mysel!!! takze v koncenom dosledku vidi len to, co chces aby videl, to co si zelas a kam smerujes. Preto sa niekedy vestba nesplni, vsetko vies zmenit

ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aajanka
1. jan 2017

Ahojte po rokoch som sa sem zase prihlasila. Vestbs thomasa mi vysla len raz. Potom som sa k nemu vratila ale tie nezmysli co mi narozpraval. Cele je to blbost. Ludia verte sami sebe ! Vo svoje schopnosti. Nikto nepozns buducnost okrem vss samych. Pocuvajte svoje srdce a svojunintiuciu ..tam su vsrtky odpovede.

zuzuzuzka11
25. jan 2021

Ahojte Baby skúste veštca Thomas Ross, je to menovec toho THOMASA ktorého tu spomínate (ten žiaľ zomrel 13.12.2020). Bola som u pána Rossa a ten mi úplne presne všetko do bodky povedal, kamarátke presne určil pohlavie dieťa a je perfektný na vzťahy. On je tuším aj partnerský psychológ. Baby je to ako sa hovorí Rizek po česky fešák vysoký a veľmi dobre vykladá karty. S kamarátkou sme boli veľmi spokojné.

melmel78
30. jan 2021

Nechápem prečo boli adminom zmazane všetky informácie čo tu ľudia písali skusenosti na Thomasovho menovca z NR, ktorého povazovali za podvodnika. To sa tu musia písať len pekné veci a nie realita? Veď tu nikto nenadaval , neurazal len sa diskutovalo o názoru a to je povolene snáď. Ako si majú ľudia nájsť recenzie, keď to tu maze niekto, kto s tým nemá skusenosti a len mu to niekto nahlasil. Otrasné fakt som sklamana

zuzuzuzka11
17. feb 2021

@melmel78 pretože pán Thomas alias Martin Fabry zomrel v decembri.

melmel78
20. feb 2021

@zuzuzuzka11 viem ale to nemá nič spoločné s tým že tu zmazali komentáre na kritiku jeho konkurencie.

mimi16181618
2. sep 2023

@zuzuzuzka11 Dobry den ,ritual od neho neviete ci junguje?