Veštec Thomas - Nitra

sasika76
15. feb 2021

Dievčatá, je to pravda, že jasnovidec - veštec Thomas z Nitry zomrel?...Dakujem za informácie

anitta98
15. feb 2021

To naozaj niekto verí takým ľuďom, ach bože môj to sa potom nečudujem že ľuďom tak hrabe

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka06
15. feb 2021

niekde som tu zachytila. že nejaký veštec Thomas zomrel v decembri minulého roka ...možno to bol ten, o ktorom píšeš

snazilka_bio_mamka
15. feb 2021

@anitta98 ona sa pytala ci umrel.. a nie ci niekto veri veštrcom. taktiez sa mohla spytať či je pravda ze umrel Ferko, ktoreho bežne unasali ufoni 😂

valeri_vyklad
15. feb 2021

Thomas Ross nezomrel

kamila1999
16. feb 2021

Neviem priezvisko toho vestca Thomasa, ale bol taky pevnejsi a sidlil na Coboriho 2 v Nitre, nie ten cez internet. Neviete co je s nim? Znami mi hovorili, ze sa neda dovolat na jeho t.c.

kamila1999
16. feb 2021

Nemyslim Thomasa Rossu. Tento Thomas posobil okrem Nitry aj v Bratislave. Za akekolvek info budem vdacna

sasika76
autor
16. feb 2021

@kamila1999 presne tohto Thomasa som myslela aj ja...tiez sa nemozem dovolat😥

monikamama
16. feb 2021

Ano zomrel. Bolievala ho hlava, doktorka mu dala len lieky od bolesti a nakoniec zomrel.

sasika76
autor
16. feb 2021

@monikamama dakujem za info

degva
17. feb 2021

@sasika76 Chcem len napisat, par veci.1.Ano,bohuzial ,pan Thomas umrel po operacii tumoru.2.Thomas Ross z Nitry si úplně náhodou vybral svoj zavadzajuci pseudonym,evokujuci znameho jasnovidca a nech sa mu podla toho aj dari.3.Mila Anitta 98,nemate ani potuchy,co ten clovek vedel,hlavne,ze Ste sa zapojili.4.Aspon takto pomyselne dakujem Thomasovi za jeho podporu ,pomoc a vynimocnost a zelam rodine vela sil.

zuzuzuzka11
17. feb 2021

@degva žiadny zavádzajúci ani evokujúci názov alebo meno nemá, on sa tak naozaj volá.

sasika76
autor
17. feb 2021

@degva dakujem este raz za informaciu..Thomas bol naozaj vynimocny clovek. Mala som tu cest sa s nim raz stretnut a bola som z neho fascinujuca a ohromena. A keby ste vedeli ako som sa na neho tesila..mala som ist k nemu aj s kolegynkou v marci. Velka skoda, ze taky mlady clovek umrel..tiez zelam vela sil, energie a zdravia jeho rodine.

degva
18. feb 2021

@zuzuzuzka11 nuz nic v złom,ale jeho krstne meno zavadzalo ludi,kt.chceli ist k Thomasovi a zrazu są vynoril,ked uz Thomas bol davno znamy.Ok,mozno nahoda🙊Dnes uz je to jedno.

zuzuzuzka11
25. feb 2021

@degva nezavadzalo, jeden aj druhý mali svoju klientelu dlhé roky. Ja chodím k tomu Rossovi a som spokojná vždy. Mne sa nič od Martina Fabryho- ktorého len prezývali Thomas! nesplnilo. Iba toľko uvediem.

lilka2408
1. apr 2021

@degva Dobry den.jooj.jeho je velka skoda.prosim vas chodievali str iba k nemu,ale vam dal kontakt aj na niekoho ineho.dakujem

misa2009
23. apr 2022

@zuzuzuzka11 Dobry den,date mi na neho cislo? Ja som bola pred 6rokmi u Thomasa(vtedy vestil v Polygone),ale netusila som,ze su dvaja.To ten zomrel?Dakujem.