Máte skúsenosť s autosedačkou Lionelo Navy i-size?
19. jún 2026
Ahojte...máte prosím niekto osobnú skúsenosť s touto autosedačkou? Ďakujem
anonym_fcd42c
•
20. jún 2026Tiez by som bola opatrna s tymito sedackami, najma ak tam teda chces supnut hned od narodenia babatko, to neodporucam. Ideal je naozaj klasicke vajicko pre male babo, tieto vypodlozene vypolstrovane sedacky pre velke deti nikdy nemozu sadnut tak dobre malinkemu babatku. Na tomto naozaj netreba setrit. Iba ak by si to chcela pre vacsie dieta, ale aj tam su rozhodne aj lepsie znacky, lionelo v adac testoch nejako zvlast nevynika vseobecne.

@nicoletas2449 Ahoj, osobnú skúsenosť teda nemám ale stačí mi , keď píšeš že 40-150cm.
Tadiaľ cesta nevedie a dobre to nebude. Prajem veľa šťastia s výberom 🙏.